завантаження...

Як вибрати сонцезахисні окуляри для дитини?


Зараз в моді сонцезахисні темні окуляри, їх носять як аксесуар, але також за допомогою них захищають очі від попадання сонячних ультрафіолетових променів на сітківку ока. Не варто забувати і про дітей, адже їм такий захист потрібний навіть більше, ніж дорослим, оскільки очі дітей найбільш уразливі при впливі сонячного світла.

Сонячні промені можуть особливо вражати рогівку очей і не тільки. Захистити оченята дитини можна за допомогою дитячих сонцезахисних окулярів. Отже, важливим завданням є вибір таких окулярів. Чим же керуватися при виборі сонцезахисних окулярів? Окуляри можна придбати для дитини вже, коли їй виповниться один рік. Сонцезахисні окуляри слід придбати в спеціалізованих магазинах оптики, але ніяк не на ринку.

Є думка, що дітям більше підходять, так звані, окуляри-хамелеони, які мають фотохромні лінзи. Таким чином, при впливі ультрафіолету змінюється ступінь їх затемнення. Виготовлені вони з мінерального скла, а також виготовлення можливо з полімеру з додаванням в саму лінзу світлочутливої ​​частинки.

Важливо відзначити, що саме скляні лінзи складніше подряпати, але при цьому вони важчі, дорожчі і, природно, їх легше розбити. Виходячи з останнього, логічно зробити висновок, що купувати для дитини скляні окуляри дещо небезпечно і краще обмежитися окулярами з матеріалів, які не б'ються, а тобто з полімерного матеріалу.

Уникнути можна також дрібних подряпин, для цього на лінзи наноситься спеціальне покриття, тому варто купити саме окуляри з таким покриттям. Якщо у вашої дитини міопія, то і для цього теж є відповідні окуляри, наприклад, окуляри, поєднують захист від ультрафіолетового світла і виправлення рефракції. Найкраще вибирати для дітей такі окуляри, які затримують від 99 і більше відсотків ультрафіолетових променів. Якщо ви знайшли на окулярах марку з написом «СЕ», це означає, що даний продукт відповідає європейському стандарту; а якщо лінзи марковані UV400, це означає, що поглинання ультрафіолетових променів становить до 400. Звичайно ж, важливо, щоб і оправа була зручною і придатною. Крім цього вона повинна бути міцною, щоб дитина не зламав її в пориві активності або ігрової діяльності. Виробники збільшують міцність свого товару за допомогою змішування металу і ацетату целюлози.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...