завантаження...

Як відновити нервову систему

Як відновити нервову системуПеревтома, хронічне недосипання, стреси, погана екологія - це одні з найголовніших і важливих факторів, що негативно впливають на нашу психіку і нервову систему. Коли «нерви не в порядку», нічого не хочеться, залишається тільки одне бажання - відновити нервову систему, щоб повернулася тяга до життя, і налагодилося позитивне світосприйняття. Саме тому ми розповімо вам сьогодні про те, як відновити нервову систему. 

Якщо у вас важка емоційна робота, якщо ваше хобі - це памм инвестирование, де часно бувають стресові ситуації, які потрібно приборкувати, тоді найкращим способом відновлення нервової системи є відпочинок. Звичайно ідеальний варіант - це відправитися у відпустку в теплі країни до моря. Морське повітря, шум прибою, чисте повітря і ласкаве сонечко позитивним чином впливають на психо-емоційне здоров'я людини. Тому ми завжди повертаємося після відпустки повними сил і енергії. Якщо немає можливості вибратися так надовго і далеко, але дати перепочинок собі потрібно, вирушайте на дачу або ж просто на тривалу прогулянку на природу в свій вихідний день. Красива природа, зелень та спів птахів подалі від міської суєти допоможуть вам відновитися і набратися сил. 

Ви повинні зрозуміти і запам'ятати, що відновити нервову систему без повноцінного сну не вийде. Для організму достатньо 8-годинного сну щодня, але ви не повинні позбавляти себе дорогоцінних годин відпочинку ні за яких умов. При хронічному недосипанні у людини погіршується пам'ять, підвищується нервозність, знижується імунітет, а також спостерігаються процеси передчасного старіння мозку.

Відновити нервову систему допоможе правильно збалансоване харчування. Особливо важливо воно для жінок. У вашому раціоні постійно мають бути присутні свіжі сезонні овочі, фрукти і ягоди, за допомогою яких організм буде черпати корисні вітаміни і мінерали. Для здоров'я нервової системи важливо споживання морепродуктів, так як морська риба багата незамінними поліненасиченими жирними кислотами омега-3. Крім морепродуктів ця речовина міститься в оливковій олії, а в деякій кількості і у фруктах і овочах. Не обмежуйте споживання м'ясних продуктів, білок важливий для твердого емоційного здоров'я людини. Віддавайте перевагу курячому м'ясу, м'ясу індички, а також яловичині.

Намагайтеся вчасно відпочивати, повноцінно харчуватися, позбутися шкідливих звичок, і тоді ваша нервова система буде в повному порядку.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...