завантаження...

Як зняти нервову напругу

Як зняти нервову напругуВчені придумали досить оригінальний спосіб зняття нервової напруги. Керуючись принципом «клин клином вибивають», вони пропонують знімати напругу стресом. Але, як відомо, стрес негативно впливає на роботу організму і призводить до сумних наслідків для здоров'я. Виявляється, стрес може бути й корисним, якщо не дозволити йому перейти в третю фазу, коли через невирішення проблеми відбувається повне виснаження організму. Перші дві фази допомагають боротися з нервовим напруженням. 

На першій фазі людина відчуває незрозумілу тривогу, а на другій починає протиборствувати подіям. Дрібні неприємності на роботі, побутові проблеми - все це маленький стрес. До речі стрес може виникати з різних причин. Якщо ваша робота пов'язана з інтернетом і ваші проекти часто недоступні, можливо варто задуматись про новий хостинг Украина. З якісною роботою стрес пройде сам по собі.  До речі, вчені рекомендують усувати нервову напругу великим стресом, при якому спрацьовує інстинкт самозбереження. Для цієї мети підходять екстремальні види спорту: сноуборд, стрибок з парашутом, плавання для тих, хто не вміє плавати. Нове захоплення викликає в людині стрес, примушуючи активізуватися його життєві сили. 


Якщо радикальні способи зняття нервової напруги викликають в вас панічний страх, тоді можна спробувати тренінги безстрашності. Психологічні групові програми користуються великою популярністю. Учасники тренінгу отримують завдання, які викликають страх, а з остраху чи небажання виконати завдання, у жінки виникає стрес. Досвідчений фахівець шляхом теоретичних і практичних завдань допомагає вилікуватися від тривожного стану.

До програми лікування входять різні завдання. Такий оригінальний метод, як повернутися спиною до групи, а потім різко впасти, позбавляють жінку від страху, і робить її впевненішою і розкутішою. У міру позбавлення від напруги, у жінки поліпшується настрій, і її світосприйняття стає позитивним. Досвід, набутий на заняттях у групі, допоможе подолати реальні стреси в майбутньому.

Штучні стреси роблять жінку сильною, Але дія лікувального стресу для всіх індивідуальна, оскільки це залежить від психологічної установки людини. Сильно вразливим і недовірливим жінкам, які впадають в стрес від найменших побутових проблем або сварок з чоловіком, потрібно регулярне підживлення. Іншим штучний стрес допоможуе замінити регулярні заняття спортом і процедури загартовування.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...