завантаження...

Як зробити дитяче свято незабутнім

дитяче святоПроведення дитячого свята, нехай це новий рік або день народження - завдання не з простих. Щоб свято пройшло і доставило всім гостям масу задоволень, ясна річ, до нього необхідно добре підготуватися. Можна оригінально прикрасити кімнату плакатами і кульками, також можна запросити клоуна , фей, улюблених героїв мультфільмів, а на новорічне свято не обійтися без Діда Мороза та Снігуроньки. Але краще, ніж ви, ніхто не знає дитини, його захоплення та інтереси. А значить не завжди нав'язливий клоун і обридлі мультяшні герої в силах принести більше захоплення, ніж неповторна кмітливість батьків. Головне, щоб торжество припало до душі дітям, і щоб через багато років воно викликало хороші спогади. Веселий сміх, радісний блиск дитячих очей, забруднені ручки і личка - це те, заради чого варто включити свою фантазію. Творіть, придумуйте - успіх вам гарантовано!

Якщо ви зважилися організувати для свого чада дійсно чудове свято, то перш за все слід обзавестися записником і кульковою ручкою.

Ви повинні розуміти, що дитяче свято - це не святкування корпоративу. Тут все по-інакшому. Треба обміркувати форму проведення заходу: подорож на безлюдний острів, бал маленьких принцес, пікнік, карнавал або ж звичайне свято. У випадку, якщо ви вирішили провести торжество нетрадиційно, то ви можете дати батькам запрошених дітей завдання подбати про костюми. До того ж можна придумати по-іншому. У розпал дитячого свята дозволити дітворі самим придумати з наданих вами матеріалів цікавий костюм. Гостям ви доставите колосальне задоволення, та й фантазії на це у них більше, ніж потрібно. Для того, щоб створити костюм потрібні самі звичайні матеріали: кольоровий папір, дитячі речі, скріпки, пакети, фіранки, стрічки і т.п.

Після того, як визначена форма свята, необхідно подбати про оформлення кімнати, в якій буде проводитися торжество. Головне - дотримуватися задумки і постаратися виявити свою творчість. Візьміть в руки фарби і папір, підготуйте ковпачки, барвисті плакати, гірлянди або ж щось інше, що відповідає запланованій тематиці заходу.

Найважливіше місце займає творча програма дитячого свята. У випадку, якщо на вигадку конкурсів немає часу, то допоможе спеціальна література, яку можна знайти в простому книжковому магазині. Арсенал конкурсів дуже багатий, з цієї причини нестачі в розвагах не буде. Не слід забувати, що тривалість розважальної програми визначається з урахуванням віку дітлахів. Якщо вік малюків до п'яти років, то потрібно вкластися в 1,5 годин, для дітей постарше час свята може бути збільшено до 2-х годин, а дітлахи 8-12 років із задоволенням побавиться і 2,5 години.

Щоб було зручніше, умовно можна поділити святкову програму на три частини:

- Вітальна частина. Рухлива гра стане прекрасним завершенням цієї частини. Граючи, діти швидше освояться і відчують атмосферу свята. Вирішити цю проблему допоможуть запрошені клоуни, фокусники, аніматори.

- Урочистий обід або вечеря. Щоб "оживити", влаштуйте перегляд мультфільму або ж вистави, організованої силами батьків.

- Конкурсна програма. Необхідно пам'ятати, що, беручи участь в конкурсі, малюкам буде дуже приємно виграти приз, наприклад приставку  http://www.maxgame.com.ua/ps4/. У зв'язку з цим невеликими сувенірчиками треба запастися заздалегідь.

Головне, не забувайте про гарний настрій, і захід пройде на ура! Кращою немає нагороди за ваші клопоти, ніж завзятий сміх, дитячі посмішки, приємні враження.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...