завантаження...

Як зробити дитяче свято яскравим та веселим?

дитяче святоПлануючи проведення дитячого свята, наприклад день народження вдома, або ранок в дитячому саду, дорослі хочуть доставити малюкам максимум радості. Для цього розробляється цікавий сценарій, підбираються костюми, запрошуються клоуни, готуються подарунки для дітей. Але як зробити так, щоб святковий настрій запанував ще до того, як почнуться розваги, танці та пісні? Звичайно, без прикраси місця, де проводитиметься свято, не обійтися. 

А що може доставити дітям радості більше, ніж повітряні кулі? Саме ними і прикрашається більшість дитячих свят. Адже це і яскраво, і оригінально, і недорого.

Дитина сприймає навколишній світ через органи чуття, для нього важливо те, що він бачить або чує, а не те, що він про все це може подумати при зрілому міркуванні. Діти будь-якого віку дуже безпосередні у вираженні своїх емоцій. Тому доставити їм радість зовсім нескладно - достатньо придбати яскраві повітряні кульки, і прикрасити ними свято. Подяки і радості малюків не буде меж.

Якщо батьки хочуть створити святкову атмосферу на дійсно високому рівні, наприклад, при проведенні випускного в садку або початковій школі, можливо, не варто цілком покладатися на свої сили і свої креативні здібності. Чи варто винаходити велосипед, розшукуючи в Інтернеті способи плетіння гірлянд з кульок? Адже можна запросити для цих цілей агентство праздников в Королеве, що спеціалізується на організації святкувань. І ви з подивом довідаєтеся, що існує набагато більше способів прикраси повітряними кулями, ніж просто розвішування їх по стінках або створення нескладної гірлянди.

Запрошений на свято клоун може розважати дітей не тільки жартами і веселими конкурсами. Прямо при них він може робити забавні фігурки з куль - чоловічків, собачок і ін. Діти будуть заворожено спостерігати за тим, як з простої кульки «олівця» народжуються впізнавані предмети і фігурки. Така кулька стане кращим сувеніром з свята.

Сьогодні у продажу є величезна різноманітність повітряних куль - всіх кольорів, прозорих і матових, фольгованих, наповнених гелієм і повітрям, що зображують різних казкових героїв. І дане свято залишиться яскравим враженням в дитячих спогадах.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...