завантаження...

Як зробити ремонт ванної кімнати

ремонт ванної кімнатиРемонт квартири і ремонт ванної кімнати - завдання непросте навіть для досвідчених будівельників. Одна справа - володіти якоюсь однією спеціальністю, а інше - провести комплексний ремонт ванної кімнати. Хоча в Києві і Україні люблять займатися ремонтом самостійно, краще все ж довірити ремонт професіоналам. Про те, як швидко і недорого зробити ремонт ванної кімнати, ми вам сьогодні розповімо.

Ремонт ванної кімнати буває косметичний і капітальний. Капітальний ремонт, на відміну від ремонту косметичного, має на увазі не тільки оздоблювальні, а й сантехнічні і електричні роботи. Якщо ви хочете зробити капітальний ремонт ванної кімнати, краще заздалегідь усе передбачити і найняти професіоналів для виконання всіх робіт. 

Краще, якщо всі роботи - від оббивки старої плитки та штукатурки до установки в відремонтованої ванної сантехніки, виконувала одна бригада фахівців. Тоді з них легше питати за будь-який недолік: їм просто не на кого буде «спихнути» огріхи своєї роботи.

Перед початком робіт потрібно скласти докладний кошторис, де були б вказані як вартість робіт, так і вартість матеріалів і сантехніки. Вартість усіх робіт треба обговорити з виконавцем робіт ще до їх початку. Звичайно, довіряти роботи краще перевіреним майстрам, а не оголошенню на паркані.

Після того, як виконавець робіт знайдений, можна зайнятися покупкою матеріалів. Кошторис на них може скласти як сам виконавець робіт, так і продавець магазину будматеріалів. Важливо: всі деталі потрібно обговорити до початку робіт. Як бути з водопроводом, каналізацією, скільки розеток і де вони будуть встановлені, яку плитку вибрати, які двері будуть в приміщення - всі ці і безліч дрібніших питань повинні бути вирішені заздалегідь. Ні в якому разі вирішення питань не можна відкладати «на потім».

Краще, якщо працюватиме бригада майстрів. І хоча деякі майстри-одинаки виконують роботу якісно, ​​все ж досвідчена бригада з кількох майстрів зробить роботу швидше і якісніше. Хороша порада: не залишайте майстрів без нагляду, навіть якщо у них і є начальник-виконроб. Контролювати роботи потрібно на будь-якому етапі: від оббивки штукатурки до установки змішувачів і розеток. Тотальний контроль за виробленими роботами і закупівлею матеріалів, а також особиста присутність під час робіт - це гарантія якості та зекономлені кошти.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...