завантаження...

Який фільм вибрати ля домашнього перегляду увечері з дівчиною

Якщо ви вирішили запросити дівчину на побачення, то обов'язково задумаєтеся про культурну програму. Може, сходити в кафе? На дискотеку? Провести піжамну вечірку? Так Так Так. Але все ж мистецтво кінематографа завжди залишається актуальним. Тому запросіть подружку до себе і включіть фільм. «Який фільм подивитися з дівчиною?» - Запитаєте ви. 
У нашому сучасному розумінні слово «фільм» означає «кінокартина», твір кінематографічного мистецтва. В Енциклопедичному словнику подається таке пояснення: від англ. film - плівка, сукупність фотографічних зображень (кадрів), послідовно розташованих на кіноплівці, пов'язаних єдиним сюжетом і призначених для відтворення на екрані.

ЖАНРИ КІНО
Підходимо до суті питання: який фільм подивитися з дівчиною? Це залежить від переваг молодої особи, що подобається вам, і, звичайно, ваших теж. Для цього спочатку визначитеся з жанром. Існує кілька видів фільмів, виходячи з вірогідності поданого матеріалу:

Документалістика.
Науково-популярні фільми.
Ігрове кіно (художні кінострічки).
Можна запропонувати подивитися який-небудь документальний (таких безліч). Це і біографічні, і про природу, і про космос, і про знаменитостей, є з чого вибрати. З останніх, що вийшли за цей рік, знавці рекомендують до перегляду «Кобейн. Чортів монтаж »(про життєдіяльність відомого рок-музиканта Курта Кобейна, лідера групи« Нірвана ») і« Кільця Миру »(про Олімпійські ігри в Сочі).

Науково-популярні підійдуть для дівчини-інтелектуалки, яка більшою мірою цікавиться відкриттями світового рівня, розвитком науки в цілому.

Наприклад, «Наука 2.0. - Метеосупутники »(що це, навіщо вони потрібні, як виглядають, історія їх створення),« Мир через 50 років. Медицина майбутнього »(припущення вчених про зміни, які неминучі в медичній галузі, завдяки технічному прогресу).

Ігрове кіно пропонує близько тридцяти різних жанрів. Але найчастіше вибирають з останніх рекламованих новинок. Найбільш затребувані глядачами це трилери, детективи, фентезі, жахи, комедії. Тобто ті, які загострюють всі почуття людини, змушують його тремтіти, нервувати, співпереживати, дивуватися, навіть розчулено витирати сльози.

ЩО НЕ ПОТРІБНО ПРЕДЛАГАТЬ ДИВИТИСЯ
Є категорії фільмів, до яких потрібно підходити дуже уважно. Це важкі кінострічки, що залишають після себе осад смутку і зневіри або вульгарності.

Драми зазвичай вибирають домогосподарки, щоб поплакати і поспівпереживати героям в їхньому нелегкому житті. У них зазвичай після райського милостивої життя, показана критична ситуація, яка веде до гіркого розчарування героя, а то і смерті. Хоча деякі з них гідні перегляду і не один раз, наприклад, «Ігри розуму» (чотири «Оскара»).

Читайте також: Яка психологія стосунків між жінками і чоловіками

З комедій не слід вибирати фільми для дорослих 18+ з нецензурною лексикою і чорним гумором, а також в перекладі Гобліна. Можна вибрати якусь нічого не значущу розважальну стрічку, такі фільми штампуються фабрикою кіно практично кожен місяць. Але це, так би мовити, подивився і забув, на один раз. Варто забити в пошуковик «Нові комедії серпня-2015», і вам видасть список.

Жахи можуть являти собою відвертий треш, хоррор, від якого на душі бридко і огидно. Ви, включивши такий, можете налякати подругу і довести до істерики. Такого ж ефекту можете добитися, вирішивши продемонструвати трилер. У цьому жанрі немає чітких меж: і детектив, і смертельні небезпеки, і криваві злочини. Хоча комедійний трилер несе в собі заряд сміху разом з всепоглинаючим інтересом.

МОЖНА ЗАПРОПОНУВАТИ
Пригоди, мелодрами, фантастика - ці жанри дівчата люблять, хоча вони дуже різнопланові. Тут вибрати простіше, бери будь-який фільм - смотреть бесплатно фильмы в хорошем качестве не помилишся. Але якщо все одно виникають труднощі, в Інтернеті підібрані списки з докладним описом сюжету - «100 фільмів, які необхідно подивитися».

Запрошуючи дівчину на перегляд фільму в перший раз, ви завжди ризикуєте - раптом не сподобається, образиться і піде? Тому стежте за її реакцією і обов'язково цікавтеся думкою після перегляду. Тоді наступного разу проблеми, який фільм подивитися з дівчиною, не буде.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...