завантаження...

Захист і безпека Вашого будинку

Про безпеку Вашого житла слід подумати ще на етапі проектування. Виявивши максимально вразливі для проникнення місця, Ви зможете найбільш ефективно захистити його від вторгнення зловмисників.
При виборі проекту майбутнього будинку, ми досить рідко замислюємося про те, наскільки легко буде влаштувати його охорону від непроханих гостей. А адже ще на етапі проектування варто визначити, де у нього вимагають захисту вразливі місця, і як багато коштів необхідно витратити, встановлюючи в будинку  12в аккумуляторы, цифрові системи відеоспостереження та інші системи безпеки. У чомусь можна і заощадити, наприклад, встановивши якісні металеві та міжкімнатні двері своїми руками, самостійно врізавши при цьому замки. Ще може бути так, що доцільним варіантом стане створення проекту, в якому спочатку враховані поправки на безпеку, ніж платити з часом за додаткові охоронні пристрої. Про надійному захисті варто заявляти тільки тоді, коли кожні з виявлених слабких місць проекту матимуть відповідну ступінь безпеки. Випускаючи з виду хоча б один зі слабких ділянок захисту, ми, тим самим, послаблюємо весь захист цілком і робимо її неефективною.

Засоби охорони та її рівень залежить в першу чергу від вартості самого житла, наявного в ньому майна, і ступеня ймовірності загрози проникнення. Зрозуміло, що невеликий будиночок і величезний особняк, який своїм зовнішнім виглядом виділяється з оточення, вимагають різних методів забезпечення безпеки. Важливо, щоб кошти захисту не ускладнювали повсякденну діяльність господарів і, по можливості, відповідали їх способу життя.

Оцінка ризику злому і проникнення. Фактори, які необхідно прийняти до уваги:

1. Соціальний стан мешканців, їх рівень життя. Логічно, що чим більше і багатше будинок зовні, чим сильніше він відрізняється від сусідських, тим рівень ризику проникнення вище за інших.

2. Час і частота періодів, коли житло залишається без нагляду. Самою велику небезпеку являють собою регулярні і передбачувані від'їзди і час повернення господарів будинку.

3. Планування мікрорайону. Найбільш безпечними є будинки, які розташовані в котеджному селищі закритого типу. У ньому в'їзд знаходиться під контролем, і сама територія селища оточена спільним парканом. У такому випадки більше всіх схильні до злому об'єкти, які розташовуються в нерегулярної забудові або стоять окремо від інших.

4. Контакти з вашими сусідами. Недоброзичливі відносини з сусідами збільшують ступінь незахищеності вашого житла. І навпаки: близькі, часті контакти з сусідами можуть збільшити рівень безпеки. Необхідно цінувати людей, які щодня спостерігають за вашим будинком. Наприклад, вікна одного з ваших сусідів можуть виходити на ваш задній двір, і він може стати свідком якоїсь підозрілої активності з цього боку.

5. Архітектура споруди. Максимальну безпеку тут забезпечують: простий фасад будівлі, один вхід в будинок, маленькі підвальні вікна і повний огляд будинку з вулиці.

6. Оточення. Розташовані навколо будинку кущі і дерева - це хороше укриття для злодіїв. Густа рослинність дозволяє непомітно наближатися до вікон і дверей.

Розрахувавши ступінь ризику проникнення до Вашої оселі, ми допоможемо Вам з вибором і установкою відповідного охоронного обладнання, тим самим Ви створите для себе і своїх близьких максимальну безпеку.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...