завантаження...

Секрети макіяжу

косметикаНаречена — це королева свята, тому зачіска, плаття, ма­кіяж — усе повинне бути бездоганним.

Перед весіллям вам необхідно заздалегідь продумати всі елементи макіяжу, вибрати колірну гаму (з огляду на колір очей, волосся, шкіри, плаття) і купити необхідну для виконання задуманого макіяжу косметику.

Обов'язково зробіть пробний макіяж!

Наречена повинна виглядати дуже природно, тому голов­не завдання макіяжу — підкреслити індивідуальність і при­ховати невеликі вади.

Напевно, не слід нагадувати, що перед тим як накладати косметику, обличчя потрібно очистити косметичним засобом.

Макіяж починається з основного тону, який наноситься на обличчя й шию. Тон може бути рідким (рекомендується для молодої нормальної або комбінованої шкіри), кремоподібним (добре вбирається й приховує перші зморщечки), сухим (призначений для сухої шкіри).

Наносити тон треба не пальцями, а спеціальною губкою. Для цього губку спочатку трохи зволожують, віджимають і наносять на неї трохи тону. Потім легкими круговими рухами тон наносять на шкіру (у жодному разі не втирати!) від середи­ни до країв обличчя. Після нанесення тону зняти його надлиш­ки косметичною серветкою, просоченою туалетною водою.

При необхідності коректуються наявні вади. Темні круги під очима можна затушувати кремом, судини, що виступили на поверхні шкіри, — коригувальним олівцем.

Після цього обличчя припудрюється прозорою пудрою. Вона надає шкірі матового відтінку.

Тепер можна братися до макіяжу очей.

Спочатку наносять тіні для повік. Як правило, викорис­товують два відтінки тіней. За допомогою спеціального аплі­катора наносять світліший відтінок від внутрішніх куточків очей до середини повік, а потім темніший відтінок До зовніш­ніх куточків очей. Після цього підводять контури очей і фар­бують вії. Щоб контури були чіткішими, використовуйте рідку підводку.

Блакитний колір очей підкреслить м'яка підводка блакит­ними тінями по нижній повіці. Якщо у вас теплий відтінок шкіри, на верхніх повіках можна додати контрастний колір, наприклад персиковий.

Підкреслити зелений колір очей можна за допомогою м'я­кої зеленої підводки по нижній повіці. А на верхні повіки — накласти рожеві або червоно-коричневі тіні.

Якщо очі карі, то можна виконати розтушовування тіня­ми в бузковій або рожевій гамі. Як темний відтінок можна використовувати дуже тонку підводку чорним олівцем.

У жодному разі не накладайте занадто багато тіней і не робіть занадто товсті штрихи — це зробить ваші очі невираз­ними Вії можна загнути вгору щипчиками для вій, а потім нанести водостійку туш для подовження. Склеєні вії акуратно розчісують спеціальним гребінцем. Можна також використо­вувати накладні вії, а краще навіть пучки вій, які вклеюють­ся між власними віями, у такий спосіб подовжуючи їх і роб­лячи густішими. Накладні вії приклеюються до шкіри вздовж війного краю, а не до власних вій.

Контур брів повинен бути чітким.

Брова повинна починатися над внутрішнім куточком ока й закінчуватися за зовнішнім. Занадто світлі брови можна підве­сти олівцем або підтемнити пудрою. Блондинкам краще вико­ристовувати ясно-коричневий колір, русявим — сіро-коричне­вий, рудим — коричневий, яскравим брюнеткам — чорний.

косметика1Губи краще нафарбувати незмивною губною помадою. Вам не доведеться постійно їх підфарбовувати, ця помада три­мається навіть після поцілунків.

Перш ніж наносити губну помаду, окресліть контури світлою підводкою й затушуйте їх у напрямку всередину. Потім проведіть контур олівцем. Колір олівця повинен підхо­дити до кольору губної помади. Тільки після цього пензли­ком розподіліть помаду по всій поверхні губ. Промокніть губи серветкою, зафіксувавши в такий спосіб губну помаду. Мож­на посередині губ нанести трохи блиску.

Завершальний штрих макіяжу — рум'яна. Вони додадуть обличчю досконалішої форми й освіжать його. Найкраще ви­користовувати рум'яна-пудру, які обережно, невеликими кількостями наносяться за допомогою пензлика.

Якщо у вас кутасте обличчя, рум'яна допоможуть зм'як­шити його контури. Для цього на щелепні кості й вилиці на­носиться темніший основний тон, а на скроневі кості й вилиці наносяться рум'яна.

Видовжене обличчя оптично можна зробити коротшим. Для цього рум'яна наносяться на вилиці й розтушовуються до вух.

За допомогою макіяжу кругле обличчя можна зробити овальним. Для цього з боків і на підборіддя наносяться темні румяна й м'яко розтушовуються.

Якщо у вас грушоподібне обличчя, на чоло наносить­ся світлий відтінок, з боків і під підборіддям — темний відтінок.

Якщо у вас трикутне обличчя, верхня частина чола відтінюється темними рум'янами. На щоки рум'яна наносять від носа до скронь. Підборіддя й перенісся покривають ніжним шаром рум'ян.

Молоденькі дівчата можуть прикрасити обличчя блис­кітками.

Цікаво знати: Мягкая мебель в Києві - це не просто "те на чому можна спати, сидіти, дивитися телевізор " - це частина інтер'єру та дизайну вашої квартири. Це втілення комфорту, зручності вашої фантазії.

завантаження...
 

Макіяж та зачіска

Весільні зачіски для короткого волосся

У багатьох образ нареченої асоціюється з довгим пишним платтям, високою складною зачіскою, прикрашеною квітами...

Весільні зачіски боб-каре

До весілля залишається все менше і менше часу і з кожним днем збільшується бажання...

Весільні зачіски з короткою фатою

  Традиційний атрибут весільного образу нареченої - це фата. І якщо сьогодні голова нареченої може...

Як підібрати зачіску ...

Зачіска повинна відповідати обраному образу. У випадку якщо ви захочете кардинально поміняти свій стиль,...

Красивий колір волосся - запорука успіху

Щоб привернути увагу, не обов'язково робити яскравий макіяж, досить вдало підібрати відтінок для волосся....

Таємниці весільного макіяжу

Жінки завжди намагаються виглядати неперевершино, що вже казати про день весілля.З цього приводу, вони...

Весільна зачіска: маленькі секрети

Напівперука Діловій жінці, енергійній і рішучій, яка віддає перевагу  строгому костюму і короткій стрижці,...

Макіяж зелених очей

Якщо ви є володаркою зелених очей, то вам буде цікаво дізнатися який же макіяж...

Весільні зачіски і аксесуари до них

Багато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо у...

Макіяж для збільшення очей

Саме очі є основою створюваного образу жінки. Великі, ефектні очі можуть привернути увагу чоловіків...

Інтернет магазин