завантаження...

Весільна зачіска та її вибір

 Весілля - дуже важлива подія в житті, тому хочеться, щоб цей день виявився незабутнім. Напевно, наречені найбільше уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду, адже вони повинні бути чарівні. Важливим при цьому є правильний вибір зачіски, яка підкреслить красу і витонченість нареченої. Не варто думати, що це так легко, можливо у вас піде не менше часу, ніж на вибір весільної сукні.

При виборі зачіски на весілля жінки використовують всю доступну інформацію. Згадують всі стрижки та укладки, які у них були ще з часів останнього дзвоника в школі, радяться з професійними стилістами і зі своїми подружками, переглядають тонни модних журналів і інтернет-сторінок з бажанням знайти «ту саму» зачіску.

Дуже важливо, щоб зачіска виглядала на всі сто відсотків не тільки в РАГСі, безпосередньо під час укладення шлюбу, але і весь день. Не забувайте про те, що потім вас, швидше за все, чекає фотосесія. А часу на те, щоб підправляти щось, буде дуже мало. Тому краще всього покластися на досвідченого стиліста. В ідеальному випадку запросити його на весь день. Тоді ви точно будете прекрасні і чарівні.

Частенько наречені перебувають у сумнівах, вибираючи зачіску для весілля. Спочатку вони можуть схилятися до того, щоб зробити щось не типове, чого у них ніколи не було. Потім розмірковують про те, щоб нічого не міняти і обмежитися легкою укладанням. А в підсумку приходять до думки, що можна зробити щось неординарне, захоплююче дух, при цьому використовуючи різні прикраси, фату та ін.

Експерти в цій галузі вважають, що весільна зачіска повинна бути не дуже складною, навіть простою. Оскільки в іншому випадку вона буде акцентувати на собі всю увагу. Але при цьому вона повинна бути дуже стильною і підкреслювати обличчя.

Велике значення відіграє стиль зачіски. По-перше, він повинен відповідати стилю нареченої, а по-друге, стилю проведеного свята. Так, якщо це весілля в садибі це буде один стиль, а якщо це рок- н- рольна вечірка - зовсім інший.

Вибираючи, спробуйте заздалегідь уявити себе з такою зачіскою, подумайте, наскільки вам буде з нею зручно. Також враховуйте той факт, що зачіски можуть створювати різні візуальні ефекти, наприклад, деякі можуть зробити вас трохи вище, що особливо актуально для не дуже високих дівчат.

Окремим питанням стоїть вибір майстра . Але це не така велика проблема, адже практично в кожному салоні краси є свій фахівець по вечірнім та весільним зачіскам.
завантаження...
 

Макіяж та зачіска

Весільні зачіски для короткого волосся

У багатьох образ нареченої асоціюється з довгим пишним платтям, високою складною зачіскою, прикрашеною квітами...

Весільні зачіски боб-каре

До весілля залишається все менше і менше часу і з кожним днем збільшується бажання...

Весільні зачіски з короткою фатою

  Традиційний атрибут весільного образу нареченої - це фата. І якщо сьогодні голова нареченої може...

Як підібрати зачіску ...

Зачіска повинна відповідати обраному образу. У випадку якщо ви захочете кардинально поміняти свій стиль,...

Красивий колір волосся - запорука успіху

Щоб привернути увагу, не обов'язково робити яскравий макіяж, досить вдало підібрати відтінок для волосся....

Таємниці весільного макіяжу

Жінки завжди намагаються виглядати неперевершино, що вже казати про день весілля.З цього приводу, вони...

Весільна зачіска: маленькі секрети

Напівперука Діловій жінці, енергійній і рішучій, яка віддає перевагу  строгому костюму і короткій стрижці,...

Макіяж зелених очей

Якщо ви є володаркою зелених очей, то вам буде цікаво дізнатися який же макіяж...

Весільні зачіски і аксесуари до них

Багато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо у...

Макіяж для збільшення очей

Саме очі є основою створюваного образу жінки. Великі, ефектні очі можуть привернути увагу чоловіків...

Інтернет магазин