завантаження...

Весільні зачіски і аксесуари до них

весільна зачіскаБагато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо у нареченої довге волосся, то вона може укласти його різними способами в складні зачіски у відповідності обраному платтю й своєму смаку. Якщо для створення нового стилю нареченій необхідно підстригтися, то зробити це слід щонайменше за шість місяців до весілля. Якщо цей експеримент потерпить невдачу, то в неї має бути час в запасі для того, щоб волосся досить відросло для нової зачіски.

Перш за все нареченій необхідно знати, чи буде вона вінчатися. Тому що існуючі традиції при вінчанні вимагають від зачіски максимальної простоти і відсутність локонів. Якщо наречена прийняла рішення вінчатися, вона може зробити низький пучок. Волосся повинно бути зачесане назад без проділу, або із прямим проділом. Замість локонів по окружності голови плетуться тонкі косички, або закручуються локони від скронь і прибираються в пучок.
Якщо ж у плани нареченої вінчання не входить, то перед нею відкритий широкий вибір зачісок і аксесуарів.
При виконанні зачіски варто враховувати, що з нею нареченій доведеться ходити протягом усього дня, і вона повинна залишатися в первісному вигляді, тому що в процесі урочистості "молодих" постійно фотографують.

Тому:
- Не шкодуйте лаку для волосся для закріплення зачіски;
- Кожен локон повинен бути ідеально укладений за допомогою гребінця й лаку;
- Закріплювати зачіску дуже ретельно шпильками і невидимками, щоб при різких рухах нічого не розвалилося;
- Намагайтеся не вибудовувати "башні" на голові, тому що все-таки центральна увага повинна зосереджуватися на обличчі нареченої;
- Зачіску підбирайте, з огляду на пропорції обличчя: овальне, кругле, трикутне, чи великий ніс, чи сильно виступає підборіддя, маленький чи широкий лоб;
- Намагайтеся за допомогою зачіски обличчя наблизити до умовно ідеального, тобто приховати всі недоліки і підкреслити достоїнства.

весільна зачіскаАксесуари для зачісок

  Хочете, щоб ваша зачіска виглядала як прическа Дженнифер Энистон, тоді вам потрібно підібрати правильні аксесуари. Це може бути діадема - прикраса у вигляді маленької корони або обруча зі стразами і намистинами. Дуже модним зараз стає використання натуральних живих квітів - і тут фантазія може бути безмежна. Найбільш популярними квітами, використовуваними для прикраси весільних зачісок, є бутони білих троянд і орхідеї. Перукарі рекомендують нареченим не стригти волосся до весілля - щоб розширити вибір можливих варіантів зачісок і полегшити завдання стиліста, а також забезпечити велику «стійкість» ефекту. Проте сучасні технології нарощування волосся дозволяють зробити чудову зачіску на будь-якому волоссі, навіть радикально короткому. Репетиція зачіски необхідна в будь-якому випадку, бажано за 2 тижні до весілля. Адже можливо, що волосся треба буде трохи підлікувати до весілля, підфарбувати, щоб воно виглядало блискучим і доглянутим.

 Кращі перукарі-стилісти рекомендують власницям короткої зачіски так звану «гладку» голівку, зробивши красиву аплікацію зі стразів, намистинок, квітів і навіть пір'я. Дівчатам з більш довгим волоссям можна запропонувати численні варіанти зачісок на основі коси. Висока весільна зачіска виглядає дуже жіночно, подовжує шию і показує у всій красі відкриту спинку.

завантаження...
 

Макіяж та зачіска

Весільні зачіски для короткого волосся

У багатьох образ нареченої асоціюється з довгим пишним платтям, високою складною зачіскою, прикрашеною квітами...

Весільні зачіски боб-каре

До весілля залишається все менше і менше часу і з кожним днем збільшується бажання...

Весільні зачіски з короткою фатою

  Традиційний атрибут весільного образу нареченої - це фата. І якщо сьогодні голова нареченої може...

Як підібрати зачіску ...

Зачіска повинна відповідати обраному образу. У випадку якщо ви захочете кардинально поміняти свій стиль,...

Красивий колір волосся - запорука успіху

Щоб привернути увагу, не обов'язково робити яскравий макіяж, досить вдало підібрати відтінок для волосся....

Таємниці весільного макіяжу

Жінки завжди намагаються виглядати неперевершино, що вже казати про день весілля.З цього приводу, вони...

Весільна зачіска: маленькі секрети

Напівперука Діловій жінці, енергійній і рішучій, яка віддає перевагу  строгому костюму і короткій стрижці,...

Макіяж зелених очей

Якщо ви є володаркою зелених очей, то вам буде цікаво дізнатися який же макіяж...

Весільні зачіски і аксесуари до них

Багато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо у...

Макіяж для збільшення очей

Саме очі є основою створюваного образу жінки. Великі, ефектні очі можуть привернути увагу чоловіків...

Інтернет магазин