завантаження...

Весільні зачіски з короткою фатою

 

весільні зачіски з короткою фатою

Традиційний атрибут весільного образу нареченої - це фата. І якщо сьогодні голова нареченої може бути  прикрашена з допомогою інших аксесуарів, наприклад, у моді весільні зачіски з квітами, то ще кілька десятиліть тому зустріти наречену без фати було практично неможливо. Фата практично універсальна і підходить до будь-якого типу і довжини волосся. Це підтверджують численні фото весільних зачісок з фатою. 

При підборі зачіски слід враховувати наявність фати.Наприклад, короткі весільні зачіски чудово поєднуються з будь-якими типами фати, будь вона багатошаровою, одноярусною або двох'ярусною, короткою або довгою. 

Тонка одношарова фата не обтяжує образ, вона закріплюється за допомогою шпильок або невидимок в центрі зачіски. Двошарова фата доповнить пишну сукню і красива в комплекті з діадемою. Багатошарова фата незамінна при вінчанні, коли один з шарів тканини використовується з метою покриття голови нареченої. 

Вибираючи весільні зачіски з короткою фатою, можна створити на голові справжній витвір мистецтва. Коротка фата хороша для струнких дам. Інакше вона може підкреслити пишність форм. Обмежень по росту коротка фата не має і підійде як для високих дам, так і для мініатюрних дюймовочок. Зачіска може додатково прикрашатися за допомогою живих квітів, стразів і інших прикрас. 

Лаконічність образу створять весільні зачіски з довгою фатою. Сукня при такій фаті повинно бути максимально простою, а зачіска - акуратною. Всю увагу на себе привертає фата-шлейф. Якщо плаття або зачіска будуть пишними, то довга фата зробить вигляд надмірно важким. Довга фата красива з довгими локонами. Зачіска може бути з чубком або розділена на проділ. 

Довжина і кількість шарів у фати може бути різною. Конкретних модних рекомендацій з даного питання не існує. Вибір фати залежить від зачіски та сукні. Якщо остання пишна, декорована безліччю деталей, то фату краще всього вибрати коротку, щоб не додавати образу зайвого об'єму. Увагу повинне привертати до себе щось одне, або фата, або плаття.


Якщо ж плаття класичного, прямого крою, то фата до нього може бути як короткою, так і багатошаровою і довгою. Існують різні весільні зачіски з короткою фатою, вибір яких залежить лише від бажання нареченої.

Коротка фата поєднується з локонами та косами.Красиво виглядає з короткою фатою грецька коса. Єдине загальне побажання до будь-яких зачісок - це їх природність. Залишилися в минулому хитромудрі багатоярусні споруди на голові, в моді елегантна простота. Це стосується не тільки зачіски, але і макіяжу.

Весільний макіяж повинен лише підкреслювати красу нареченої, а не змінювати її до невпізнання.

 Добре доповнює фата весільні зачіски на коротке волосся. При коротких стрижках можна поєднувати фату з діадемою, не боячись перебору в аксесуарах. Кріпиться фата на потиличній частині голови за допомогою шпильок, тому мінімальної кількості волосся цілком достатньо для її носіння.

завантаження...
 

Макіяж та зачіска

Весільні зачіски для короткого волосся

У багатьох образ нареченої асоціюється з довгим пишним платтям, високою складною зачіскою, прикрашеною квітами...

Весільні зачіски боб-каре

До весілля залишається все менше і менше часу і з кожним днем збільшується бажання...

Весільні зачіски з короткою фатою

  Традиційний атрибут весільного образу нареченої - це фата. І якщо сьогодні голова нареченої може...

Як підібрати зачіску ...

Зачіска повинна відповідати обраному образу. У випадку якщо ви захочете кардинально поміняти свій стиль,...

Красивий колір волосся - запорука успіху

Щоб привернути увагу, не обов'язково робити яскравий макіяж, досить вдало підібрати відтінок для волосся....

Таємниці весільного макіяжу

Жінки завжди намагаються виглядати неперевершино, що вже казати про день весілля.З цього приводу, вони...

Весільна зачіска: маленькі секрети

Напівперука Діловій жінці, енергійній і рішучій, яка віддає перевагу  строгому костюму і короткій стрижці,...

Макіяж зелених очей

Якщо ви є володаркою зелених очей, то вам буде цікаво дізнатися який же макіяж...

Весільні зачіски і аксесуари до них

Багато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо у...

Макіяж для збільшення очей

Саме очі є основою створюваного образу жінки. Великі, ефектні очі можуть привернути увагу чоловіків...

Інтернет магазин