Весільний макіяж

весільний макіяжБудь-яка дівчина на власному весіллі бажає виглядати бездоганно. Для цього вона може скористатися послугами косметолога, стиліста чи візажиста, а може і сама зробити собі гарний святковий макіяж. При цьому не обов'язково володіти навичками професіонала і проходити всілякі косметологічні курси. Отже, як же стати найкрасивішою нареченою?

У чому ж особливості весільного макіяжу? У першу чергу він повинен створювати романтику і природність. З іншого боку такий макіяж повинен виглядати виразно й ефектно, що б це відбилося на фото-і відеозйомці, так як при легкому макіяжі обличчя може виглядати блідо. Іншими словами - це своєрідне поєднання двох стилів макіяжу - вечірнього і денного. Весільний макіяж акцентується на очах, бровах, вилицях і губах. Повсякденний же макіяж бере акцент на чомусь одному. Варто зауважити, що церемонія весілля є офіційною подією, тому макіяж необхідно робити в суворих тонах без чіткого дотримання ліній. Тому косметику потрібно розтушувати. 

 Потрібно так само не забувати про те, що б весільний макіяж виглядав природно. Використовувана декоративна косметика повинна відрізнятися підвищеною стійкістю, так як неякісний "мейк" може зіпсувати загальний вигляд обличчя. Ваш макіяж повинен бути готовий до численних поцілунків коханого, знайомих і близьких. Так само він повинен бути стійким до можливих вашим емоційних поривів - сліз і поту від хвилювання. Для весільного макіяжу використовуйте пастельні тони і півтони. Вибирайте теплу гаму кольорів, так як дівчина в цей день має відповідати юному і ніжному образу. Орієнтуйтеся на білий колір вашої весільної сукні. У своєму макіяжі використовуйте рум'яна рожевого і світло-рожевого відтінку. 

У нинішній час модною тенденцією є вибір весільних суконь різних кольорів. Якщо ви вибрали весільний наряд рожевого кольору, то рум'яна з рожевим відтінком тут не підійдуть.

З косметикою для губ потрібно бути теж уважною. Якщо її неправильно нанести на губи, то візуально вони будуть виглядати негарно, і наречена буде виглядати вульгарно. Якщо у вас губи вузькі, то для того, що б підкреслити їх форму вам буде потрібно зробити контур олівцем для губ, підкреслюючи їх зовнішній край. Для цього можна відступити на 1-2 мм від натуральних кордонів губ, які попередньо необхідно припудрити. Яскравий колір помади візуально збільшить розмір губ, а легкі тони - зменшать.