завантаження...

Використання гель-лаку: корисна інформація


Що таке гель-лак


Гель-лак - це порівняно новий вид покриття для нігтів, який швидко набув популярності. Його відмінність від звичайного лаку для нігтів полягає в тому, що він наноситься і виглядає як акрил. Процес нанесення досить простий, гель-лак можна наносити в домашніх умовах, щоб заощадити час і гроші на послугах манікюрного салону. Гель-лак тримається на нігтях близько двох тижнів без сколів і відшаровування, зберігаючи блиск покриття. Однак перш ніж купувати гель-лак, Ви повинні навчитися його наносити. Детально вивчивши матеріали, які будуть потрібні для нанесення гель-лаку і спосіб його нанесення і зняття, Ви зможете отримати салонну якість манікюру вдома, заощадивши при цьому пристойну суму грошей на послугах салонів.

Підготовка матеріалів

Нанесення гель-лаку відбувається в кілька етапів і вимагає більше допоміжних матеріалів, ніж звичайний лак. По-перше, Вам потрібно три різних гель-лаку: базове покриття, кольорове і верхнє. Щоб підготувати нігті для нанесення гель-лаку, Вам потрібна рідина для знежирення, спеціальна для гель-лаку, і безворсові серветки. Для того, щоб зробити манікюр потрібні кусачки, пилка для нігтів, шліфувальна пилка і лопатка для кутикули ("пушер") або спеціальні дерев'яні палички. Для педикюру Вам будуть потрібні м'які роздільники для пальців ніг. Оскільки кожен шар гель-лаку вимагає полімеризації (висихання під впливом ультрафіолету), Вам також потрібно спеціальна лампа.

Підготовка нігтів і кутикули

Щоб правильно нанести гель-лак, Вам потрібно добре очистити і відполірувати нігті. Насамперед ретельно видаліть всі залишки старого покриття. Потім відполіруйте поверхню нігтів, щоб прибрати всі нерівності. За допомогою кусачок і пилки укоротіть нігті (якщо необхідно) і надайте їм потрібну форму. Протріть нігті засобом для знежирення нігтів, щоб видалити весь пил. Для  покрытие гель-лаком  нігті повинні бути абсолютно сухими. Нарешті відсуньте кутикулу, використовуючи лопатку для кутикули або спеціальні дерев'яні палички.

Нанесення гель-лаку

Перший шар, який наноситься на поверхню нігтя, - це базове покриття. Його слід наносити дуже тонким шаром, довгими і рівними рухами пензля. Після нанесення базового покриття нігті потрібно помістити всередину лампи для полімеризації. Потім нанесіть два шари кольорового гель-лаку, висушуючи окремо кожен шар усередині лампи. І нарешті, нанесіть верхнє покриття і також висушіть його за допомогою лампи.

Виправлення помилок

При нанесенні гель-лаку, намагайтеся не потрапляти на кутикулу. В іншому випадку покриття почне швидко відколюватися. Якщо ж Ви випадково нанесли покриття на кутикулу, видаліть його за допомогою засобу для знежирення або безворсових серветок перш, ніж сушити шар в лампі. Якщо Ви неакуратно нанесли шар, то Ви можете його повністю стерти і нанести знову.

Полімеризація гель-лаку ("сушка")

Звичайний лак для нігтів сохне годинами. Гель-лак висихає за кілька хвилин. Ви можете повертатися до своїх справ відразу після його нанесення. Для того, щоб висушити гель-лак, потрібна спеціальна лампа. Можна вибрати UV- лампу (ультрафіолетову лампу) або LED-лампу (світлодіодну лампу).

UV-лампа дешевша LED-лампи, але працює для всіх видів покриттів для нігтів. LED-лампа годиться тільки для певних видів і марок покриттів. Крім того ультрафіолетові лампи дешевші, ніж світлодіоди. З іншого боку світлодіоди практично не доводиться міняти і вони споживають набагато менше енергії.

Зняття липкого шару

Завершальний крок - зняття липкого шару. Після останнього висушування в лампі нігті все одно можуть бути трохи липкими. Щоб зняти липкий шар, нігті потрібно протерти засобом для знежирення або серветками, просоченими спиртом. Якщо нігті виглядають нерівними або на них є маленькі бульбашки, Ви можете злегка пройти по них пилочкою. Потім вимийте руки із звичайним милом.
завантаження...
 

Все для манікюру

Весільні дизайни нігтів для нареченої

Вибір весільного дизайну нігтів буде залежати виключно від того, що підходить до вашого наряду,...

Весільний манікюр

У вас попереду весілля. А значить, самий час приділити своїм нігтям належну увагу. Адже...

Як зняти нарощені нігті

Часто жінки, які наростили нігті, скаржаться, що після зняття штучних нігтів їх натуральні нігті...

Традиційний весільний манікюр

В день вашого весілля всі захочуть подивитися на ваші обручки і оцінити їх. Однозначно,...

Французький манікюр

Цей вид манікюру був придуманий в 70 роках минулого століття і швидко привернув до...

Види манікюру...Готуємося до весілля...

Який момент у весільній церемонії найурочистіший і знаковий для нареченої? Правильно - коли схвильований...

І ще трішки про манікюр...

Руки в нареченої повинні бути гарні й доглянуті, тому в передвесільній метушні слід їм...

Європейський манікюр

Є думка, що при обрізанні кутикули вона стає грубішою і ще швидше росте. Причому...

Класичний манікюр

Як ви знаєте зараз існують різні види манікюру, Класичний, Європейський, Французький,  Іспанський та інші....

Яким повинен бути весільний манікюр?

З чим у дівчат асоціюється слово «весілля»? Звичайно ж, з білою шикарною сукнею, лімузином і...

Інтернет магазин