завантаження...

На замітку молодим

Весільна термінологія


Читайте, пригадуйте і вивчайте....

весілля...Невістка - дружина сина.

Зять - чоловік доньки.

Свекруха - мати чоловіка.

Свекор - батько чоловіка

Теща — мати дружини.

Тесть - батько дружини.

Свати (сват, сваха) - батьки молодих.

Швагер (свояк) - чоловік сестри.

Читати далі: Весільна термінологія

 

Як вийти за нього заміж. Телець

ТЕЛЕЦЬ

Телець

21 квітня - 20 травня

Рішення одружуватися для Тельця настільки важливе і серйозне, що він ніколи не прийме його без довгих попередніх роздумів. Він думає про шлюб вже тоді, коли партнерка ще нічого не чекає; він спостерігає за її реакціями і прикидає, наскільки вона йому личить, чи може він прожити з нею довгі роки. Про це ти повинна завжди пам'ятати, якщо тебе цікавить шлюб з Тельцем, оскільки він ніколи не  думає про розлучення. Тому він ретельно проаналізує всі можливі обставини, лише аби уникнути потенційної помилки.

Читати далі: Як вийти за нього заміж. Телець

   

Як вийти за нього заміж. Овен

ОВЕН

21 березня - 20 квітня

Овен

 

Шлюб для Овна - проста умовність. «Контракт він і є контракт» - говорить він про одруження, і ти ні за що його не переконаєш. Для нього шлюб - звичайна формальність, не більш, йому навіть в голову не прийде, що для тебе це щось важливіше, ніж підпис під юридичним документом. Він сам просто не бачить різниці між юридично оформленим шлюбним союзом і таким шлюбом, коли чоловік і жінка живуть разом по обопільному бажанню, без всяких штампів і підписів.

Читати далі: Як вийти за нього заміж. Овен

   

Вибираємо місяць для одруження!

ОсіньЯкий  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують його вплив на подальше сімейне життя. Отож, якщо ви хочете святкувати день народження сім'ї у місяці, який принесе вам щастя і добробут, то уважно прочитайте далі...

1. Січень припадає на самий розпал зими. Безліч релігійних свят додають особливого колориту вашому святкуванню. Цей місяць спрятиме спокійному подружньому життю. Відтак ваш сімейний побут вирізнятиметься стабільністю. Негативом є лише повсякденність і одноманітність, які переслідуватимуть ваш шлюб на життєвій ниві.

2. Лютий являться єдиним місяцем в році, в якому кількість днів змінюється із 28 на 29. Навіть зважаючи на ці два дні, лютий - найкоротший місяць у календарному році. Своєю нестабільністю він провокуватиме різноманітні випробування для молодят.Тому задумайтеся на хвилинку: чи потрібні вам зайві клопоти?

Читати далі: Вибираємо місяць для одруження!

   

При долині кущ калини

При долині кущ калини
Нахилився до води.
Ти скажи, скажи, калино,
Як попала ти сюди.

Читати далі: При долині кущ калини

   

Сторінка 55 з 55

завантаження...
 

Сезони для весілля

Інтернет магазин