завантаження...

10 кроків до ідеального весільного торту

10 кроків до ідеального весільного тортуВсі молодята мріють про весільний торт, який підкорив би кожного з їх гостей. Наша десятка порад приведе вас до ідеального весільного торту без зайвого клопоту і тяганини.

1. Замислюючись про стиль свого весільного десерту, надихайтеся колірною тональністю і тематикою торжества. Навести на вірну думка може навіть дизайн весільної сукні нареченої.

2. Хороший кондитер прискіпливо розпитає вас про деталі створення та оформлення торта. Будьте готові продумати разом найдрібніші нюанси. Кращі ідеї народжуються на стику професійної творчості і несподіваних дилетантських пропозицій. 

3. При виборі особистого весільного кондитера не соромтеся покуштувати вже готові солодкі шедеври майстра. Потрібно неодмінно переконатися, що на смак вони настільки ж гарні, як і на вигляд.

4. Якщо ви обожнюєте шоколадні торти, найкраще найняти кондитера, який спеціалізується саме на них.

5. Подбайте про те, щоб по шматочку торта дісталося всім. Залишки можна відправити гостям, які не змогли бути присутніми, або із задоволенням покуштувати прямо в ліжку на ранок після першої шлюбної ночі, яку, до речі, можна провести у шикарних готелях, які нам пропонує портал wedhotel.ru. До речі, найкраще зберігає свіжий вигляд і смак торт з фруктовою начинкою.

6. Не варто зациклюватися на шоколадних або фруктових десертах. Морквяний або лимонний пиріг теж підуть на ура - особливо через свою незвичайність. Боїтеся не догодити вибагливим гостям? Тоді замовте багаторівневий торт з різними смаками для кожного шару.

7. Якщо ви вирішили використовувати у весільному торті алергенні речовини (наприклад, горіхи), подбайте про окремий маленький десерті для тих, хто не зможе поласувати головною солодкістю дня за станом здоров'я. Гості точно оцінять таку педантичність!

8. Подумайте, коли ви будете подавати весільний торт - на початку вечора після основного блюда або пізно ввечері. Хороша ідея - додати до весільного десерту морозиво, шоколадний соус або фруктове желе.

9. Відмінною альтернативою традиційному багаторівневому торту можуть стати десерт з капкейків, французький крокембуш (високий конус з профітролей з карамеллю, прикрашений зацукрованими фруктами, мигдалем, квітами) або торт-безе «Павлова» (названий на честь балерини Ганни Матвіївни Павлової).

10. Не забудьте уточнити у кондитера, чи входить в його послуги транспортування торта до вашого весільного столу. Щоб зберегти первозданну свіжість, десерт повинен бути готовий напередодні весілля, а значить, кондитер за тридев'ять земель - не найкраща справа.

Бажаємо втілити у весільному торті найсолодші мрії!

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин