завантаження...

10 питань, які потрібно задати флористові під час підготовки до весілляКвіткове оформлення весілля - це один з ключових пунктів, який вимагає серйозної підготовки.

Саме тому з флористом необхідно зустрітися заздалегідь, обговорити всі нюанси і контролювати процес квіткового оформлення аж до самого торжества.

У цій статті невелика шпаргалка для всіх молодят, щоб точно не упустити нічого важливого в розмові з флористом.


1. Перше, що потрібно зробити, зустрівшись з флористом, - це описати, якою ви бачите свою весільну церемонію і банкет.

Якою буде основна ідея весілля: це якась кольорова гама, стиль або особлива тематика?

Виходячи з цього, флорист порадить, які квіти краще використовувати, щоб декор виглядав гармонійно і не конфліктував з вашої задумкою. На першій зустрічі також варто переглянути портфоліо з роботами флориста, це може наштовхнути вас на ідею, якщо ви ще не визначилися з концепцією весілля.

2. Не менш важливий аспект - з'ясувати, які сезонні квіти будуть найбільш доступні під час проведення вашого весілля. Це реальна можливість заощадити, адже куди простіше закупити квіти у місцевих постачальників, ніж замовляти їх доставку з інших міст або навіть країн.

Можливо, у вас вже є побажання, що стосуються кольорів, які ви хочете бачити на своєму весіллі, але дістати їх у цей сезон буде вкрай складно. Подумайте, чи варто ризикувати.

Квіти можуть прийти кілька млявими або не зовсім того відтінку, на який ви розраховували. Хороший флорист обов'язково попередить вас про це і запропонує якусь альтернативу - квіти, з якими точно не виникне проблем.

3. Ще одне ключове питання - вартість квіткового оформлення. Зазвичай ціна розраховується за кожну окрему позицію: букет нареченої, букетики або бутоньєрки для подружок, бутоньєрка нареченого і друзів нареченого, композиції на стіл молодят і столи гостей, прикраса місця розпису й інші варіанти застосування квітів у ваш весільний день.

Відразу ж складіть перелік тих позицій, які вам точно потрібні, і додаткових, щодо яких ви, можливо, сумніваєтеся.

Коли флорист рахуватиме кінцеву ціну квіткового оформлення, ви зможете остаточно визначитися, замовляти все або пожертвувати якимось не надто важливим для вас елементом.

Або можна озвучити приблизну суму, яку ви готові витратити на квіти, і попросити флориста запропонувати пару варіантів оформлення, які укладаються в цю цифру. Тому флористові вигідніше трохи знизити вартість кожної окремої позиції, щоб у підсумку їх було більше.

4.  Для композицій на столи будуть потрібні вази, також декор може включати інші елементи: намиста, гірлянди, фрукти, стрази, свічки, наповнювач для ваз. Для букета нареченої можуть знадобитися стрічки, мереживо, блискітки і брошки.

Варто обговорити, хто буде вибирати додаткові аксесуари та матеріали - флорист або ви самі.

Якщо ви довіряєте смаку фахівця, то уточніть, чи входить вартість додаткових матеріалів в загальну суму за декор.

5. Обговоріть часові терміни. Букет нареченої повинен забрати наречений або хтось із його близьких. Варто заздалегідь продумати, хто відправиться за букетом і в який час, щоб не було затримок і очікування.

  -   Повідомте точний час розпису і банкету, до якого весь декор повинен бути готовий.
  -  Переконайтеся, що ваше весілля не перетнеться за часом ні з якою іншою подією і флорист не буде "розриватися". Це може позначитися на якості його роботи.
  -  Уточніть, коли флорист збирається прибути на місце і почати працювати, щоб попередити адміністратора ресторану і скоординувати флориста з оформителями.

Взагалі, краще дати всім фахівцям контакти їхніх колег, з якими їм доведеться співпрацювати під час підготовки вашого свята, щоб вони могли телефонувати безпосередньо і вирішувати якісь дрібні питання без вашої участі.

6. Якщо ви ще не до кінця визначилися з кількістю гостей, а відповідно, і з кількістю столів, то обговоріть крайній термін, коли ви ще можете внести зміни і дозаказати композиції. Те ж стосується і букетів для подружок нареченої, якщо хтось із ваших подруг не дав вам точної відповіді про свою присутність на весіллі.

7. Якщо вам потрібен букет-дублер, який ви будете кидати подружкам замість свого весільного букета, то є два варіанти.

    Перший - зробити ще один букетик з живих квітів, тільки меншого розміру і більш легкий.
    Другий - зробити букетик зі штучних квітів і красиво його декорувати.

Такий букет не зів'яне і залишиться у подружки, яка зловила його, як сувенір. У будь-якому випадку обговоріть обидва варіанти з флористом, він може порадити вам оптимальне рішення.

8.  Якщо ви замовляєте букет і композиції в салоні, де немає практики виїзду співробітників до клієнта, то подбайте про  доставку цветов в минске. Напевно вона входить в перелік послуг салону.

У такому випадку і букет краще привезти до нареченого, щоб не обтяжувати нікого з гостей. Швидше за все, оплатити доставку доведеться окремо.

Вам потрібно повідомити адресу доставки і час, до якого необхідно підвезти композиції.

9. Замовляючи повне квіткове оформлення весілля, ви можете попросити знижку або поцікавитися, чи немає якихось спеціальних пропозицій для великих клієнтів. Часто в подарунок до букета нареченої роблять бутоньєрку нареченого або декорують квітами келихи молодят, можлива також безкоштовна доставка при замовленні на певну суму.

10.  Уточніть, яким чином проводиться оплата послуг флориста. Це може бути 100% передоплата до обумовленої дати або часткова передоплата, а залишок суми ви віддасте в день торжества. Але такий варіант практично не зустрічається.

Якщо вартість вашої весільної флористики пристойна (а зазвичай так і буває, живі квіти - дороге задоволення), то вам потрібно грамотно розподілити виплати за часом, щоб не виникло накладок і незручних ситуацій.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин