завантаження...

Банкетний зал для весілля: вибираємо


Весільне торжество - хвилюючий і неймовірний день, коли все має бути ідеально. Саме майбутнє подружжя дуже довго і скрупульозно готуються до дня одруження. Намагаюється догодити всім гостям, щоб враження про цей день збереглися надовго. Тому надзвичайну важливість має питання, як вибрати банкетний зал для весілля.
Банкет або фуршет?

Багато що залежить від форми проведення торжества. Якщо ви віддаєте перевагу весільному фуршету, то варто вибрати велике приміщення  - https://gettable.ru/msk/bars. Такі весілля супроводжуються великою кількістю танців і конкурсів. Тут акцентована саме активна розважальна частина. Зі страв, як правило, тільки закуски і салати.

Коли молодята бажають зробити традиційне застілля, де столи стоятимуть у вигляді букви «Т» або «П». Тут гості будуть, в основному сидіти. Величезна робота буде виконуватися тамадою. Тому зал повинен бути прикрашений таким чином, щоб не заважати роботі фахівців. Бажано, щоб світло було приглушеним, а інтер'єр в залі ресторану допомагав розслабитися.

Тематика і кількість гостей

Пам'ятайте, що зал для весільного банкету повинен повністю відповідати кількості гостей. Намагайтеся орендувати приміщення таким чином, щоб людей 10 було в запасі. Тобто, якщо на весіллі буде присутньо 60 осіб, то зал повинен бути розрахований на 70-80 осіб. Так можна буде непогано прикрасити приміщення, а також гостям не буде тісно.

Для проведення тематичного заходу необхідно виходити, перш за все, з інтер'єру ресторану. Наприклад, недавно знайшли популярність весілля в стилі «StarWars». В цьому випадку зал потрібно вибирати в біло-чорних тонах. Таким чином, вибираючи стиль торжества, намагайтеся зробити приміщення його продовженням. Гості повинні потрапляти, як би, в уявний світ. Для цього можна заздалегідь домовитися про декорування інтер'єру власними силами або запросити професійного оформлювача.

Ціна питання: за що варто платити

Важливим аспектом є вартість оренди. Чим ближче до центру, тим вартість оренди дорожче. Якщо ж бюджет строго обмежений, то вибирайте банкетний зал, який буде знаходитися ближче до околиці міста. Ви платите не тільки за фактичні витрати організатора, але і за ім'я закладу. Можна отримати рівноцінний набір послуг цілком недорого, за набагато менші гроші, якщо «пафосність» і «розкрученість» місця не принципові. Занадто низькі ціни також повинні насторожити, оскільки якісні послуги занадто дешевими бути не можуть.

Приміщення за вами має поєднувати в собі затишок, оригінальність і хороший інтер'єр. Простір має бути рівно таким, щоб гості не відчували себе ні скупчено, ні роз'єднано. Воно повинно розташовувати до контакту і бути комфортним для всіх.

Кухня і простір

Зверніть увагу на кухню ресторану, очевидно, що європейська кухня це найбільш універсальний варіант;
На скільки машино-місць розрахована парковка закладу;
Якщо ви хочете провести банкет зі своїм алкоголем, уточніть заздалегідь, чи дозволяють це правила ресторану;
Якщо торжество заплановано на теплу пору року, то важливим аспектом стане наявність літньої веранди, на якій можна створити красиво декорований приватний простір для гостей, бажаючих що-небудь обговорити або відпочити від музики і танців;
Пам'ятайте, що повинно бути достатньо місця не тільки для столів, а й для танців, конкурсів, вільного переміщення гостей та ведучих.
Турбота в кожній деталі - такі приємні дрібниці як пледи на веранді, балетки для дам, які можуть втомитися танцювати на шпильках, будуть оцінені по достоїнству.

Перевірте, чи достатньо просторо і зручно в дамських кімнатах, чи можна поставити невеликі корзинки із зволожуючим лосьйоном для рук, освіжаючими серветками та інші дрібницями, в яких може виникнути необхідність.

Якщо на торжестві будуть діти, слід дізнатися, чи є можливість організувати для них куточок з кріслами-мішками, щоб їм зручно було сидіти, якимись наборами для ігор або малювання. Бажано в цьому випадку запросити педагога або аніматора, щоб маленькі гості були під наглядом, а їхні батьки могли розслабитися.

І наостанок додамо, що остаточно визначитися з вибором залу бажано за місяць, як мінімум. 
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин