завантаження...

Чим зайнятися на дівочій вечірці перед весіллям?

Дівоча вечірка перед весіллямЯкщо ви вирішили влаштувати дівочу вечірку перед весіллям, необхідно добре продумати спосіб її проведення та розрахувати свої сили. Вони знадобляться вам завтра. Де ж можна відзначити цей останній день вільного дівочого життя? Вже точно не в нічному клубі і не на дискотеці. Адже вам необхідно виспатися, та й подружкам теж, інакше праця багатьох тижнів піде нанівець. Якщо інший сценарій дівочої вечірки перед весіллям вас не влаштовує, проведіть його за кілька днів до торжества і розважтеся в клубі по повній.

"Домашній" дівич-вечір.

Найпростіший спосіб провести даний захід - це провести його у себе вдома, обговорити деталі завтрашніх нарядів, зачісок, відрепетирувати проведення викупу, придумати нові "випробування" для нареченого. Провести дівич-вечір перед весіллям у підготовці реквізиту, кульок, намалювати плакати.
Ну а якщо все заплановане зроблено, то можна згадати давню весільну традицію влаштовувати на другий день весілля солодкий стіл, який називався "тістечком". Для найближчих людей, після того як гості розійдуться, наречена пекла пироги. Відбувалося це під наглядом присутніх, і якщо пироги вдалися, значить і життя вдалим буде. Вам підходить такий сценарій дівич-вечора перед весіллям? Назвіть його "кулінарним" і напечіть з подружками всякої смакоти.

Ви вірите хоч трошки в ворожіння? Тоді проведіть містичний дівич-вечір перед весіллям. Наречена має поворожити на подружнє життя, а подружки на женихів. Не забудьте, що при ворожінні прийнято не називати імен, злі духи - не дрімають. Ось приклади кількох способів ворожіння.

На майбутніх дітей.
Улюблену чашку треба кинути за голову так, щоб вона розбилася. Ключове слово тут "улюблену", так як дітки теж будуть улюблені. Дивимося на результати кидка. Скільки осколків - стільки й дітей буде. Якщо осколки рівненькі, хороші, без тріщин, то й діти будуть хорошими. Якщо денце не розкололася - до народження мудреця.

Берете голку з просмикнутою в неї червоною ниткою. Намотуєте на вказівний палець нитку так, що б голка могла маятником розгойдуватися, тримайте її над лівою долонею в декількох міліметрах. Якщо голка обертається - народиться дівчинка, якщо коливається вперед - назад - хлопчик.

На майбутнє життя можна поворожити і не на дівич-вечорі перед весіллям, а заздалегідь.

У день, коли купувалася фата, наречена йшла до церкви, купувала три свічки і підходила ставити їх з закритими очима. Якщо свічок виявлялося більше дванадцяти, то життя буде щасливим, менш семи - важке життя, а три свічки і менше - до швидкого розлучення.

Придумуючи сценарій до дівочої вечірки перед весіллям, включіть в неї конкурси та вікторини, приготовані вами для обряду викупу. Випробуйте на собі, чи важко буде нареченому, наприклад, придумувати ласкаві назви для нареченої, просуваючись по сходинках до її квартири. Сходинка - ласкаве слово, якщо не придумав - плати. Можна ускладнити завдання, призначивши тематику (рослинна, смачна або похідна від імені). Інші подібні конкурси можна знайти на сторінках нашого весільного порталу .

Дівоча вечірка "на виїзді".
Дівич-вечір перед весіллям можна провести і поза домом. Запишіться заздалегідь в який-небудь хороший косметичний салон. Всі дівчата будуть раді почистити пір'ячко перед святом. Так само з користю для душі і тіла можна відвідати лазню, сауну. А можна просто посидіти в кафе. Сценарій дівич-вечора перед весіллям може переплітатись зі сценарієм самого весілля. Якщо весілля задумане екстремальне, то і дівич-вечір повинен бути похожим. Може бути, на дівич-вечорі перед весіллям ви вирішите прикрасити галявину в лісі, на якій і проведете сам захід. Що б ви не задумали, постарайтеся розслабитися і повеселитися перед найважливішим днем ​​у вашому житті.

Цікаво знати: давно вже мрієте поміняти дизайн інтерєра. Наша порада така. Найкраще з самого початку запросити професійного дизайнера інтер'єру, якого можна знайти, наприклад, на сайті design-interiors.com.ua.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин