завантаження...

Деталі організації весілля

Деталі організації весілляДля багатьох весілля - це довгоочікувана і прекрасна подія, що трапляється тільки раз у житті. Саме тому, щоб зробити весілля незабутнім, необхідно врахувати багато деталей організації і проведення весілля при підготовці.

Отже, які деталі важливі в організації весілля?
Якщо ви не володієте величезними сумами грошей, тоді починайте збирати хоча б за пів року до весілля. Крім запланованих видатків майже завжди будуть такі, на які ви просто не розраховували. Тому, краще мати деяку суму в запасі.

Звичайно ж, наша стаття не має нічого спільного з производством деталей з металу, але деталі організації весілля теж дуже важливі. На них ми і зупинимося.

Місяці за три до проведення торжества призначається і узгоджується остаточна дата. Її необхідно погодити в РАГСІ, церкві і ресторані. Не важливо, чи знайдете ви спочатку підходящий банкетний зал і до нього прив'яже церемонію одруження або ж станеться навпаки. Головне, щоб вийшло запланувати все на один день (а як же інакше?) 
Після цього, вже знаючи конкретну дату, можна замовляти послуги тамади, фотографа та відеооператора. Краще всього, якщо цих людей ви будете шукати за рекомендацією.

Далі, не забудьте домовитися зі своїм перукарем, а також знайти візажиста і, якщо це необхідно, стиліста. Всі деталі обговорюйте відразу. Це стане в нагоді вам при виборі весільного плаття і костюма нареченого.

Не менш важлива деталь на весіллі, ніж весільна сукня - це торт. Його також необхідно замовляти раніше, місяця за 2-3 до торжества.

Список гостей також необхідно складати за кілька місяців (приблизну кількість гостей необхідно знати вже замовляючи банкетний зал). Якщо ж ви плануєте романтичну подорож після весілля - подбайте про наявність закордонних паспортів та оформлення віз.

В цей же час, за 2-3 місяці до весілля, необхідно визначитися зі свідками та узгодити з ними все необхідне.
Приблизно за місяць-два подається заява у РАГСі, тоді ж можна і купити обручки (якщо ви тільки не робите вже їх на замовлення).

Запрошення гостям вручайте і розсилайте не менш ніж за місяць. Це дасть їм час на планування знаменного дня. На забудьте закупити прикраси та різні дрібниці для оформлення банкетного залу в ресторані і автомобілів у весільному кортежі. Вам знадобляться повітряні кулі, стрічки та інше. Це, звичайно, якщо ви не наймаєте професійного декоратора.

Десь за місяць необхідно замовити букет для нареченої разом з бутоньєркою для нареченого і прикраси для весільної машини, якщо ви плануєте зробити це з живих квітів.

Коли все зроблено, то залишаються лише найприємніші деталі - провести парубоцьку вечірку і дівич-вечір.

Вдалого вам торжества!

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин