завантаження...

Діджей на весіллі - а навіщо, а чи потрібен?


Багато хто задається питанням перед весіллям - Навіщо потрібен діджей?

МУЗИЧНЕ ВІТАННЯ

Для початку заходу дуже важливо підкреслити  святковість події. Натиснути кнопку "ПУСК" так би мовити. Це легко досягається правильно підібраним музичним супроводом під час коктейлю, фуршету перед весільним гулянням.

ВЗАЄМОДІЯ З ВЕДУЧИМ

Більшість весіль проходить під чітким керівництвом ведучого - саме ця людина рухає процесом об'єднання гостей, відчуває ключові моменти вечора і знає як піднести правильні слова під час урочистих промов.

Ведучий - ключова фігура, безперечно. Однак, для того щоб ведучий не надривався під час привітань, він користується мікрофоном, а то і двома - якщо йде інтерактив з аудиторією.

НАЛАШТУВАННЯ МІКРОФОНІВ

Мікрофони надає друга ключова фігура на весіллі - діджей, його ще часто називають звукооператор. Він стежить за рівнем гучності мовців в мікрофони людей - про цю функцію мало хто згадує перед весіллям, однак, якщо весілля більше ніж на 50 чоловік і доводиться активно працювати з мікрофонами - відразу приходить розуміння важливості процесу.

ПРАВИЛЬНО НАЛАШТОВАНЕ ЗВУКОВЕ ОБЛАДАННЯ

Якщо вам попався професіонал, то будьте впевнені -  dj на праздник  зробить все можливе, щоб домогтися чистого звуку під час свята. Можна сказати, що не завжди вук, який надається банкетним залом відповідає рівню і для якісного звучання потрібно налаштування, яке зробити може не кожен.

СТВОРЕННЯ АТМОСФЕРИ СВЯТА ЗА РАХУНОК ФОНОВИХ МЕЛОДІЙ

Який б ведучий не був - для  "розваги" гостей є ряд фішок, якими користуються професіонали в галузі шоу-медіа. Ці фішки також активно використовуються і на весільних урочистостях.

Наприклад, всі дивилися Камеді Клаб: після того як Гарік оголошує наступного ведучого відразу ж звукооператор включає голосно ритмічну музику, яка сприяє аплодисментам і захопленню глядачів, що знаходяться в залі.

Так і на весіллях - під час кульмінацій ведучого, включаються певні веселі мелодії. Під час самих тостів діджей збавляє гучність звуку нанівець або ж запускає ненав'язливий фон для того, щоб мовець не збивався з думки. А паузи заповнює фоновою музикою - це все створює атмосферу свята і руху!

КОНКУРСНА ЧАСТИНА

Існують конкурси, які вимагають особливих рухів тіла - знову ж на допомогу приходить діджей, який знає веселі композиції або ж, навпаки, може включити щось таке, від чого можуть навернутися сльози в романтичний момент вечора.

ТАНЦЮВАЛЬНО - РУХОВА ПРОГРАМА ВЕЧОРА

Яке весілля не проходить без танців? Правильно підібрана музика і є той головний пункт при виборі діджея на весілля. Формати весіль завжди різні, гості теж. Потрібно знати що ставити. Це дуже важливо. 

ПОМПЕЗНІСТЬ І АПОФЕОЗ

Напевно, не варто говорити про те, що саме діджей працює на святі не відходячи від свого робочого місця протягом п'яти, а то й більше, годин. Вирішувати звичайно вам, але весілля проходить (точніше повинне проходити) раз у житті - так проведіть його красиво!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин