завантаження...

Діти на весіллі: організовуємо дозвілля дітвори


Коли справа доходить до організації весілля, важлива роль повинна відводиться і розвагам для дітей. Адже просто не тактовно кликати гостей на весілля без дітей. При цьому на дитину місце в кафе бронюється, як і на дорослого.

Часто буває і так, що до середини свята батьки вже не в силах стежити за дітворою, і вони залишаються безконтрольними. Тому виникає цілком природне запитання: «Як розважити дітей на весіллі?,«Які ігри для дітей на весіллі можна використовувати?».

Проблему такого характеру вирішити завжди можна використовуючи найрізноманітніші способи. Щоб дітям було чим зайнятися, для них потрібно придумати певне завдання. Завжди слід пам'ятати про те, що дітям зовсім не цікаво сидіти годинами за столом і слухати дорослі розмови, тости.

На свято можна принести ігри для дітей такого плану, як настільний футбол. Також можна задіяти ігри-онлайн  http://letsplaymore.ru, віртуальна героїня свинка Пепа зацікавить дітлахів. Для них потрібно виділити стіл невеликого розміру, тут же розмістити іграшки, альбоми, фломастери.

Слід пам'ятати і про те, що дітей складно нагодувати. Одним з найкращих варіантів є холодні закуски у вигляді бутербродів, нарізки і невеликих порцій. Так не потрібно вносити оплату за їжу, яка залишиться цілою. Без фруктів тут не обійтися, а солодощі подавати дещо пізніше.

Якщо на весіллі багато гостей для дітей можна найняти аніматора, який буде їх розважати. Він завжди бере з собою іграшки, організовуються розваги, цікава дитяча програма, аніматор веселить дітей і служить їм як няня. Такими послугами нехтувати не варто, особливо якщо на весіллі присутні не менше 7 дітей з віком до дванадцяти років.

У теплу пору року по своїх коштах можна замовити обладнання для дитячого майданчика, яке встановлюється на вулиці. Це можуть бути яскраві батути, басейни з кульками, гірки. Все це напевно сподобається дітям, а батьки отримають масу задоволення на самому святі.

Все це можна пустити на самоплив. Але батьки, коли веселяться, можуть зовсім забути про своїх дітей. Вони ж у свою чергу можуть зіпсувати свято сльозами або недоречними криками, істериками. Це питання потрібно завжди продумувати заздалегідь, тоді торжество принесе гостям тільки позитивні враження.

Ми сподіваємося, що наша стаття допоможе вам визначитися з тим, як розважити дітей на весіллі!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин