завантаження...

Діти на весіллі

Діти на весілліНапевно у кожного з нас є знайомі діти, яких ви хочете (або змушені) запросити на своє весілля. Це можуть бути маленькі племінники, ваші друзі з дітьми або навіть свої власні діти. І навіть якщо ви дуже любите і непогано ладите з дітьми, всі ми прекрасно розуміємо, що поведінка дітей на весіллі може бути непередбачуваною. Вони можуть бути настирливими, галасливими, примхливими - та хіба мало що! Як же зробити так, щоб і наші «квіти життя» почували себе на весіллі комфортно, і торжество пройшло на вищому рівні?

Потрібно дуже серйозно поставитися до питання присутності дітей на весіллі (не варто думати, що про все повинні подбати самі батьки).

Складаючи список запрошених , не забудьте зазначити, хто з гостей може прийти з дитиною. Якщо ви допускаєте це, обов'язково впишіть ім'я юного гостя в запрошення. Діткам старше 3х років можна навіть приготувати окреме запрошення - це дозволить їм відчути свою значимість. Попросіть батьків малюків провести з ними бесіду на тему майбутнього торжества, розповісти, що таке весілля (якщо діти будуть в перший раз присутніми на подібному заході), як треба себе вести і - неодмінно - вселити, що головні на святі - наречений і наречена. Це допоможе уникнути певної ревнощів з боку дітей, коли вся увага буде прикута не до них, а до молодят.

В ідеалі, вам слід скласти окремий список маленьких гостей, в якому напроти імені та прізвища кожного вказати, скільки йому (їй) років. Так ви зможете підрахувати, на який вік слід орієнтуватися більшою мірою. Але, звичайно, навряд чи у вас вийде так, що всі діти на весіллі виявляться ровесниками. Постарайтеся продумати розваги і меню для всіх, щоб нікому не було нудно чи прикро.

Чим зайняти дітей на весіллі? Діти на банкеті

Банкет становить більшу частину весільного торжества. І, можливо, що вам доведеться провести в оточенні непосид не одну, і не дві години. Постарайтеся максимально продумати перебування дітей на весіллі, щоб у них не було можливості зіпсувати ваше свято.

Найкращий варіант - запросити аніматора, який буде займатися тільки дітьми на весіллі. При цьому дуже важливо, щоб аніматор міг не тільки слідувати своїм власним сценарієм, але і вміти перебудуватися, в залежності від настрою дітей. Крім того, він повинен не просто розважати маленьких гостей, а на час стати справжньою нянею-вихователем. І більшість питань, пов'язаних з дітьми взяти на себе.

З'ясуйте, чи є у адміністрації в ресторані або банкетному залі можливість надати окрему кімнату для дитячого відпочинку. Так буде зручніше і для вас, і для аніматора, і для самих дітей. Це не означає, що потрібно ізолювати дітей на все торжество. Зрештою, дітям хочеться приймати участь у святі нарівні з дорослими. Тому можна домовитися, що частина конкурсів для дітей на весіллі візьме на себе тамада. Через брак спеціально запрошеного аніматора, в будь-якому випадку йому доведеться подбати про розваги для маленьких гостей. Нехай будуть конкурси, в яких братимуть участь і діти, і їхні батьки. І неодмінно уточніть, що повинні бути спеціальні «дитячі» призи. Інакше можливі всілякі казуси. Приміром, моя семирічна племінниця на весіллі знайомих виграла в конкурсі ... пляшку горілки!

Добре б приготувати телевізор з плеєром або великий ноутбук, на якому втомлені діти зможуть подивитися мультфільми. До речі, відзиви про найкращі мультфільми для дітей, а саме ситикей мультики 2013-2014 года  ви можете переглянути заздалегіть на порталі http://citykey.net. Також опитаєте батьків на предмет улюблених мультиків або просто попросіть їх принести з собою улюблені dvd-диски.

Обговоріть з фотографом можливість невеликої дитячої фотосесії на весіллі. Багато дітей дуже люблять фотографуватися. І цей процес може зайняти їх на деякий час. Не соромтеся взяти в них участь. Фото нареченої в оточенні маленьких модників може бути надзвичайно милим і, в той же час, креативним.

Окреме питання - дитяче меню на весіллі. Діти молодші 7-8 років, як правило, їдять не те, що їдять дорослі. Тому постарайтеся замовити кілька дитячих страв. З'ясуйте заздалегідь у батьків малюків, чи немає у когось алергії, або інших заборон (може бути, навіть релігійних) на певні продукти. Необхідно врахувати цей момент. Найчастіше, універсальні святкові страви для дітей - це млинці, фруктовий салат, картопля фрі, сосиски. І нехай для вас сосиски не здаються святковою їжею, діти їх просто обожнюють!

Серед напоїв обов'язково повинна бути проста питна негазована вода, а також сік або компот. Не потрібно ставити на стіл газовану воду і коктейлі. Першу можна пити не всім, другі не всі діти люблять.

Не забудьте з'ясувати у адміністрації банкетного залу можливість поставити спеціальні дитячі стільці. До речі, можна для дітей накрити окремий «стіл», склавши разом кілька невеликих складних столів (їх можуть привезти батьки) і складних стільчиків.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин