завантаження...

Домашнє весілля. Організація

Домашнє весілляВи наважилися на домашнє застілля? Тут варто багато про що подумати заздалегідь, адже таке приготування займе чимало сил і часу. Перш за все вирішіть, в якій кімнаті буде стояти стіл, як його краще розташувати, щоб змістити всіх гостей. Подумайте, де ваші гості будуть танцювати і куди краще поставити апаратуру. А якщо ви запросите сусідів по майданчику, то дискотеку можна влаштувати у них в квартирі, дуже зручний варіант.

Отже, скоро у нас домашняя свадьба. Для неї нам потрібно підготувати наший будинок чи квартиру. Зазвичай вдома завжди не вистачає місця, тому прикраси краще розташувати на стінах, на меблях, підвіконні. Невеликі плакатики і гасла розвісьте по всій квартирі, кульки доведеться відправити під стелю або на люстру, штори прикрасьте маленькими сердечками, красивими листівками, квітами.

Поставте романтичний букетик на підвіконня. В якості вази використовуйте емальовану посудину, в який вільно поставте конвалії і пухнасті кулі калини, зав'яжіть яскраву хустку. У вази поставте маленькі букетики конвалій, які можна змішати з трояндами і незабудками.

Складіть біло-зелений ніжний і запашний букет, схожий на букет нареченої. Для цього вам знадобиться кілька троянд і побільше різної зелені.

На стільці можете повісити симпатичні таблички з іменами запрошених, щоб потім, в процесі веселощів, гості легко знаходили свої місця, свої тарілки.

Якщо є балкон або лоджія, не забудьте і про них. Висадіть рожеві, сині і білі суцвіття гіацинтів. Вони дуже вдало поєднуються з жовтими нарцисами, а також строкатими низькорослими тюльпанами. На столик або полицю можете поставити квіткову композицію. У плетеному кошику, викладеного зсередини тонкою плівкою, можна посадити різні рослини. Наприклад, гіацинти і проліски в центрі композиції, а по краях - зелена травичка, мох. Для прикраси вхідних дверей використовуйте віночки, гірлянди, на ручку прив'яжіть великий бант, або кілька яскравих стрічок, а над дверима плакат:

«Сім'я вступає на поріг, сьогодні світ у ваших ніг!»
«Молодята! Вам привіт! Любов та щастя цілий вік! »


Однак на такому варіанті можна зупинитися лише в тому випадку, якщо ви запросили мало гостей. Весільне застілля, влаштоване в рідному домі чи іншому дорогому серцю місці, має особливе забарвлення, неповторну атмосферу. Однак тут є про що подумати. Перш за все, такий прийом обійдеться вам нітрохи не дешевше будь-якого іншого. Навпаки, може навіть виявитися дорожче. Все одно вам доведеться подбати про кухню, напої, музику, фотозйомку та про все інше. Причому все повинно відповідати стилю урочистості. Більш того, відповідати за все доведеться самим організаторам. Вигідне в грошовому відношенні домашнє весілля можливе тільки в тих випадках, коли наречена і її сім'я беруть усі приготування на себе.

На таке весільне торжество запрошують рідних і найближчих друзів. Застілля починається вдень, відразу після реєстрації шлюбу. Учасники урочистості приходять на нього в одязі спортивного типу, ошатних сукнях. Не рекомендуються офіційні чорні костюми у чоловіків.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин