завантаження...

Фотограф на весілля - основні критерії вибору

altПослуги весільного фотографа сьогодні пропонують сотні фахівців - досить відкрити місцеву пресу, щоб побачити безліч оголошень з пропозицією послуг як професіоналів, так і новачків, які практично не мають досвіду фотозйомки. Відповідно відрізняється і діапазон цін: початківці готові працювати за мінімальну суму, тоді як вартість послуг професійного фотографа цілком може стати однією з найбільш значущих статей витрат на майбутнє одруження. Багато хто помилково вважає, що, вручивши фотоапарат одному з родичів або друзів, вони легко зможуть заощадити і отримати масу цікавих і якісних фото.

Те, що відбувається на практиці, неважко передбачити. У передчутті перегляду десятків вдалих фотознімків, молодята бачать неякісні, розмиті і темні фото, на які неприємно навіть дивитися, не кажучи про те, щоб розмістити їх у весільний фотоальбом і зберегти для дітей та онуків. А образа на близьку людину, яка зіпсувала весільну фотосесію, може зруйнувати колись дружні стосунки. Тому не варто ризикувати - якщо вам потрібні хороші фотографії, не полінуйтесь звернутися до професіонала, який не тільки зможе врахувати ваші побажання, але і проявить всю свою майстерність, запропонувавши знімки, які, навіть через багато років після урочистої події, зможуть передати її настрій і стануть предметом гордості молодої сім'ї. 

Вибираючи фотографа, насамперед, керуйтеся не вартістю його роботи, а якістю знімків портфоліо весільних фотографів. Якщо вас повністю влаштовує манера роботи, ви бажаєте бачити весільний альбом, виконаним саме в такому стилі, сміливо робіть замовлення - готові знімки вас не розчарують. Якщо ж, в цілому, фото подобаються, але ви хотіли б внести деякі корективи в роботу фотографа, сміливо скажіть йому про це. Одна з важливих якостей справжнього професіонала - це здатність враховувати побажання замовника, втілюючи їх у властивій манері роботи. Якщо ж фотограф намагається довести, що саме такі знімки будуть виглядати краще всього і категорично не хоче погоджуватися на ваші умови, краще пошукати іншого, більш поступливого майстра, який підготує саме ті фото, які були замовлені.

Вибираючи фотографа, зверніть увагу на час його роботи. Деякі категорично не згодні провести на святі весь день, обмежуючись лише  урочистою церемонією одруження і прогулянкою молодих перед початком неофіційної частини заходу в одному з ресторанів міста. Навряд чи вас влаштує такий розклад, тим більше якщо було вирішено зняти святковий день від початку, з моменту викупу та зустрічі нареченої, закінчуючи розрізанням весільного торта, який символізує заключну частину банкету. Обов'язково обговоріть цей момент з фотографом і постарайтеся прийти до розумного компромісу, що влаштовує обидві сторони.

Послідовність фотозйомки кожен із замовників вибирає по-своєму. Особливої ​​уваги вимагають фотографії під час офіційної реєстрації шлюбу - вони обов'язково повинні бути зроблені з високою якістю і відображати ключові моменти церемонії. А додавання до альбому знімків з неофіційної частини свята - право вибору самих молодят.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин