завантаження...

Футбольне весілля - оригінально і стильно

Футбольне весілляЯкщо ви обидва є шанувальниками футболу, а всі ваші друзі щоп'ятниці зустрічаються в спортбарі, щоб подивитися черговий матч, то тема вашого весілля стає відома сама собою. Футбольне весілля - відмінний варіант для компаній, які живуть футболом, тим більше, що шанувальників у цієї популярної гри буде предостатньо і серед старшого покоління ваших гостей. А вже тематичних атрибутів для створення колоритного декору більш, ніж достатньо.

Круглі запрошення у вигляді футбольних м'ячиків, що відкриваються, прикраса головної машини весільного кортежу, зроблені з білої та чорної бутси, обручки на замовлення , на яких можна зробити гравіювання в стилі назви улюбленого футбольного клубу і багато-багато іншого.

Зробити передвесільну фотосесію можна також на футбольну тематику, знявши вечірку під час перегляду матчу, або провести дружній матч між подружками нареченої і друзями нареченого. А вже на самому весіллі провести зйомки на футбольному полі. Напевно, у нареченого знайдеться 11 друзів, які зможуть на час фотосесії стати футбольною командою. Відмінно буде виглядати фотографія, на якій наречена пробиває пенальті по воротах нареченого, а інші друзі та гості будуть скандувати на трибунах, зображуючи уболівальників.

Кожен стіл у банкетному залі можна оформити в стилі одного із знаменитих футбольних клубів. При чому різних країн та епох. Навіть весільний марш можна замінити на футбольний гімн, а замість «Гірко» кричати «Гол!». По залу можна розставити футбольні столи, щоб гості час від часу мали де залишити свої емоції. Нехай замість книги для побажань у вас буду лежати справжні футбольні м'ячі та маркери двох кольорів - чорний і білий, щоб залишати побажання на м'ячиках можна було як на світлих, так і на темних клітинках. Оригінально буде виглядати карта розсадження, стилізована під схему розміщення гравців на полі. Ведучий на весіллі буде часами нагадувати футбольного коментатора, а головне весільне побажання може звучати як «порада так футболі».

І звичайно, весільний торт, який можна зробити у вигляді звичайного торта в кілька ярусів, прикрашеного м'ячиками і фігурками гравців з мастики. А можна зробити невеликі капкейкі у вигляді солодких футбольних м'ячів. І нехай у вашому сімейному житті завжди буде нічия.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин