завантаження...

Хочете прикрасити весілля - запросіть фокусника!


Напевно, ніхто не буде заперечувати, що приготування до весілля - це найприємніші клопоти в житті людини. Вони знаменують початок нового життя, яке розділять між собою дві люблячі людини. Навіть втома після довгих "весільних" клопотів, таких як пошуки ресторану, вибору весільного наряду, запрошення тамади і музикантів буває приємна. Згадувати про ці дні Ви будете через багато років щасливого шлюбу з теплотою і ностальгією.

Відомо, що сучасне весілля практично ніколи не обходиться без тамади. Які асоціації викликає у Вас тамада? Безперечно, тамада - це конкурси, які, за час свого існування, стали звичним, але, загалом то, пересічною весільною розвагою. Можна говорити навіть про те, що кожне весілля схоже на інше - це чергування танців, застілля і конкурсів.

Давайте подумаємо, що можна зробити для пожвавлення свята, його преображення? Як можна зробити Ваше свято особливим, дивним, грандіозним?

Є дуже цікавий і заворожливий метод. Це - запрошення на весільне торжество Фокусника! Такий "весільний переворот" неодмінно запам'ятається гостям!

Треба сказати, що сьогодні запрошення  фокусника на свадьбу  - це нова популярна європейська тенденція в сучасному святковому шоу бізнесі.

Запросити фокусника - значить видозмінити і вкрасти усталені весільні традиції, конкурси та обряди. Яскраве, дивовижне шоу фокусника залишить у молодят і гостей найяскравіші спогади на все життя. Адже фокусник подарує всім присутнім на весільному торжестві гарний настрій, створить чарівну та веселу атмосферу серед гостей.

Запросити фокусника  - це чудова можливість зробити весілля неповторним. Традиційний ритуал викрадання нареченої і вимога викупу можна перетворити на справжні дива - з раптовим зникненням і чарівною появою нареченої! Ми впевнені - ні те, ні інше ніколи не забудеться гостями та учасниками такого шоу!

І ще важливо те, що залучивши фокусника - ви відходите від традиційного сценарію. Уявіть собі, гості переконані, що святкування буде за класичним сценарієм: тамада, тости, танці та конкурси. І тут - вихід фокусника, несподівано і оригінально!

Фокусник на вашому весіллі - це запорука вдалого, веселого, цікавого та феєричного свята. Спостерігаючи за неймовірними перетвореннями та маніпуляціями ілюзіоніста, за захопленими поглядами присутніх на торжестві людей, за вдячними і радісними емоціями нареченого і нареченої, розумієш, що фокусник на святкуванні  - це ще й оригінальний подарунок для гостей.

І, у висновку, скажемо про те, що в наш час, коли багато пар відмовляються від традиційного весілля з застіллям в ресторані, воліючи виїзну реєстрацію, фокусник може стати, одночасно, і фішкою на весіллі! Уявіть собі, як ілюзіоніст здивує молодих і їх гостей на природі, де вся обстановка навіває романтичний і чарівний настрій, або на теплоході, де шум води за бортом вже налаштовує на пригоди!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин