завантаження...

Ідеї ​​прикрашення весільного залу

Весілля - це радісна подія, що має на меті море привітань, посмішок, радості. На перший погляд може здатися, що оформлення залу грає незначну роль, але це не так. Адже саме від дрібниць залежить загальний настрій.
Створити декорації зі святкових куль можна і своїми силами, комбінуючи між собою різні види і забарвлення.

Весілля - це радісна подія, що має на увазі море привітань, посмішок, радості. На перший погляд може здатися, що оформлення залу грає незначну роль, але це не так. Адже саме від дрібниць залежить загальний настрій. Сьогодні у магазинах ви знайдете асортимент святкових аксесуарів і оригінальних новинок на будь-який смак, а також можливо вас зацікавить  флуоресцентная краска цена.

Один з найпростіших способів прикрасити зал - повітряні кульки. По-перше, вони обходяться дешевше, ніж аналогічні прикраси з живих квітів, а, по-друге, виглядають не менш ефектно. Створити декорації зі святкових куль можна і своїми силами, комбінуючи між собою різні види і забарвлення.

Ідеї ​​прикраси весільного залаДля цього знадобиться купити звичайні кульки, знайомі нам з дитинства. Щоб вони парили під стелею, їх наповнюють не повітря, а гелієм. До речі, купити гелій для кульок обійдеться набагато дешевше, ніж замовлення готових куль в агентствах.
Якщо хочеться чогось незвичайного, сміливо беріть міларовие кулі. Їх виробляють із спеціальної металізованої плівки. Такі кулі міцніше звичайних латексних, а також бувають різних форм: фігури, зірки, серця.

Молодята все частіше відмовляються від традиційних сердець на користь оригінальних фігур. Наприклад, можна зробити фігури нареченого і нареченої, які будуть розгойдуватися при найменшому подиху вітру як живі.

Нововведенням сьогоднішнього ринку є світяться повітряні кульки. Вони дозволяють не тільки доповнити центральне освітлення залу, а й створити красиві різнокольорові акценти. Весь секрет у батарейці і светодиоде, який поміщається всередину.
Особливою популярністю користуються кулі з гелієм і сюрпризом. Кожен перший танець є трепетним і незабутнім моментом. Увага приділяється всьому, постановці і кожний рух партнерів. Кульмінаційним миттю і безсумнівним прикрасою танцю стане лопнув над головою кулю-сюрприз, з якого розсипаються блискітки, конфетті і маленькі кульки. Цей момент буде одним з найяскравіших в торжестві.

Ще один різновид - кулі для моделювання. Назва дуже умовне, оскільки зовні вони нагадують дуті палиці, зроблені з гуми. Докладаючи мінімум зусиль і фантазії, їх можна з легкістю перетворити в різноманітні веселі фігурки.
Повітряні кульки завжди приносили масу позитивних емоцій. Навіть просте приміщення вони зроблять яскравим і святковим. Кращою прикрасою будь-якого торжества стануть ширяють кулі, наповнені гелієм. Довгі стрічки, що звисають зі стелі, тільки додадуть романтизму. Вибираючи кульки, ви гарантовано створите яскравий і незабутнє свято.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин