завантаження...

Квіти на весіллі: як зробити свято чарівним?


Одним з моментів, яким на святі молодят повинна приділятися достатньо уваги, є квіти. Складно собі уявити це свято без участі букетів і бутоньєрок. Мова йде не тільки про букет нареченої і дружки, а й про багато інших речей, адже сьогодні квіти на весіллі можуть бути частиною туалету нареченого, батьків, прикрашати святковий стіл, виступати як додаткові акценти в інтер'єрі і список цей обмежується тільки можливостями молодих.

Які б не були обрані квіти на весіллі, вони неодмінно мають бути особливими, але при цьому гармонійно вписуватися в загальну картину торжества. У першу чергу це стосується букета нареченої. Саме цей невеликий аксесуар відіграє дуже важливу роль у створенні ідеального образу нареченої. Вибір фасонів і кольорів суконь досить великий, ну а варіації квіткових композиції ще більш різноманітні. Тут важливо зберегти почуття міри, грамотно і зі смаком поєднувати всі компоненти туалету нареченої і весільного оформлення між собою. Але ж у кожного свій смак. Що одній нареченій добре, інша категорично цього не сприймає. Тому перед професійними флористами стоїть завдання - знайти найбільш правильну композицію для кожної нареченої.

Якщо рішення про те, які квіти на весіллі будуть у тієї чи іншої пари, приймає ця пара сама для себе, то перед гостями виникає непросте питання - які квіти на весілля подарувати, щоб вони дійсно порадували молодих? Щоб зробити правильний вибір, потрібно врахувати декілька важливих моментів.

Якщо спробувати згадати, які квіти дарують на весілля, то першими на розум приходять білі і рожеві троянди, карликові орхідеї та інші квіти, які мають не дуже яскраве забарвлення. Це і є правило номер один - колірна гамма букета переважно в пастельних тонах. Білі, бежеві і рожеві квіти символізують ніжність і чистоту. Якщо ви запрошені на вінчання, то доречні будуть виключно білі квіти без надмірностей і великої кількості декору.

Що стосується форми, то квіткова мода така - переважні круглі букети невеликого розміру, виконані в європейському стилі. Краще всього, якщо квіти на весіллі будуть упаковані в натуральні матеріали, а декоративні елементи матимуть відповідну символіку.

Якщо ви хочете, щоб подарований вами букет не загубився на тлі інших, тоді варто зробити вибір на користь настільної композиції. За допомогою інтернет-магазину дуже просто купити букет квітів тут,  вибравши найбільш вподобаний з великого асортименту, запропонованого на сайті. Який би варіант букета ви не вибрали, будь-то традиційна композиція, або настільна, яка  зможе прикрасити весільний стіл, професійні флористи допоможуть вибрати найбільш підходящий букет і в короткі терміни зберуть його з найсвіжіших квітів. У цьому випадку немає необхідності їздити по всьому місту в пошуках красивого букета і сподіватися, що квіти на весіллі будуть радувати молодих свіжістю.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин