завантаження...

Квіти в оформленні святкових залів

Квіти в оформленні святкових залівКращою прикрасою для інтер'єру будь-якого приміщення є квіти. Це можуть бути горшкові рослини, композиції із сухоцвітів, букети з живих квітів, навіть оригінальні штучні квіти. Не має принципового значення, які саме квіти використовуються для декору приміщення, в якому випадку вони здатні створити унікальну атмосферу, надати приміщенню практично будь-який настрій - від піднесено романтичного до суворого.

Оформлення залів квітами має безліч особливостей. У першу чергу, необхідно враховувати, що композиція повинна гармоніювати зі стилем інтер'єру, кольоровою гамою, що переважає в дизайні приміщення. При оформленні залу обов'язково потрібно враховувати характеристики приміщення, його архітектурні особливості. Такий підхід дозволяє флористам створювати унікальні композиції, які оптимально вписуються у навколишнє оточення.

Завершеність композиції надають дрібні декоративні елементи, наприклад намистини, пір'я, ягоди, а також кошики, підставки, вази і т. д. Так, наприклад, якщо інтер'єр банкетного залу виконаний у класичному стилі, краще підбирати традиційні строгі квіти. Класикою жанру, звичайно, залишається троянда.

Квіти та освітлення

Обов'язково потрібно враховувати і такий фактор, як освітленість залу. У першу чергу, кожна квітка виглядає по-різному в штучному освітленні. У результаті композиція, яка на папері виглядає ідеальною і повністю відповідає дизайну приміщення, насправді може виявитися програшною. Спеціаліст обов'язково враховує у своїй роботі ці нюанси, а виконуючи самостійне оформлення заходів квітами можна прогледіти важливі особливості.

Звичайно, необхідну інформацію про те, як зібрати букет або гірлянду можна знайти, наприклад, в Інтернет або ЗМІ, але створити таку композицію, яка ідеально впишеться в інтер'єр оформлюваного залу значно складніше. Для цього недостатньо знати технологію складання букета - необхідно мати величезний досвід, розуміти, як «ведуть» себе ті чи інші квіти в різних умовах. Для того, щоб непрофесіонал зміг ефективно впоратися з цією роботою, потрібно величезна кількість часу, а гарантувати результат все одно не можна. Якщо ви хочете, щоб банкетний зал був повністю підготовлений до майбутнього торжества, то краще замовити заказ цветов Киев і довіритись професіоналам.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин