завантаження...

Лімузин на весілля: як вибрати?

Лімузин на весілля: як вибрати?Весільний лімузин - такий же невід'ємний атрибут одруження, як величезний торт або розкішний букет нареченої. Правильно вибраний кортеж підкреслить значущість і урочистість події, а ще зробить так, що гості будуть c щирим захопленням відгукуватися про ваше весілля.

Така традиція, як спільний виїзд нареченого і нареченої в день вінчання, сягає корінням у глибоку Русь. З «весільним поїздом» було пов'язано безліч прикмет і забобонів: наприклад, кінська упряжка повинна була їхати не по прямій дорозі, а по кривих закутках, щоб тим самим заплутати нечисту силу. 

Крім того, перед відправленням кортеж ретельно оглядали на наявність зламаних голок, стручків гороху або клоччя собачої шерсті - все це вважалося ознаками ворожіння. Прикрашали упряжку бубонцями, стрічками і дзвіночками, а в сани клали яскраві подушки для нареченого і нареченої. Загалом, з тих часів мало що змінилося.

Як вибрати лімузин на весілля?

Вибір лімузина залежить в першу чергу від кількості гостей на вашому святі. Якщо їх заплановано близько двадцяти, тобто не надто багато, одного автомобіля вистачить. Якщо ж планується більш масштабний захід, є резон замовити відразу кілька лімузинів. У разі обмеженого бюджету для гостей можна вибрати мікроавтобус.

Однак спершу потрібно визначитися з маркою і кольором - саме перший фактор впливає на вартість найбільше. Не слід ганятися за брендом - якщо весілля планується в дусі ретро, ​​вибір рожевого «Хаммера» буде, щонайменше, дивним. В даному випадку ідеальний варіант - «Чайка», мабуть, одна найкращих з радянських представницьких машин.

Також вартість оренди автомобіля сильно залежить від пори року. Велика ймовірність, що в зимовий будній день замовлення машини буде коштувати як мінімум у два рази дешевше, ніж, скажімо, в п'ятницю або суботу влітку. У будь-якому випадку, орієнтуйтеся на 400-500 гривнів на годину - середню вартість оренди лімузина в Києві. Крім того, майте на увазі, що подача машини до входу в ЗАГС або вашого під'їзду може оплачуватися окремо.

Компаній, що пропонують прокат лімузинів, величезна кількість, і кожна нахвалює себе, як може. На жаль, неодмінного виконання всіх обіцянок ніхто не гарантує навіть за умови договору. Так що мало просто зателефонувати і дізнатися про умови - зустріч з представником фірми просто необхідна, причому не де-небудь, а в автопарку.

Там ви зможете оцінити зовнішній вигляд лімузинів і вибрати той, що вам до душі, щоб потім уникнути неприємних сюрпризів у вигляді пом'ятого бампера або тріщин на склі. Не забудьте обговорити всі умови, включаючи можливість пити і палити в салоні, а також, зрозуміло, музичний супровід: раптом гостям не захочеться слухати хіти Стаса Михайлова? Також не на останньому місці стоїть і оформлення автомобіля живими квітами, стрічками, весільними кільцями та повітряними кулями.

Чудово, якщо у вас буде можливість поспілкуватися з шофером лімузина - повірте, це скаже багато про цю фірму! Найголовніше: якщо вас збентежить хоч найменша деталь у спілкуванні з автокомпанією, не соромтеся розвернутися і піти. Зрештою, все робиться виключно заради вашого задоволення.

Неважливо, на якій автомобільній марці ви зупините свій вибір: «Бентлі», «Роллс-Ройсі», BMW або вітчизняний лімузин. Важливо, щоб сам процес поїздки доставив чимало щасливих хвилин абсолютно всім учасникам торжества! 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин