завантаження...

Музика на весіллі: танцюють всі!

Музика на весілліОдин з головних весільних кошмарів - абсолютно порожній танцпол. Не переживайте! Перед вами 10 способів змусити гостей танцювати всю ніч без зупинки!

На потрібній хвилі

Готувати гостей до танців-нонстоп потрібно заздалегідь. Вони тільки пригубили перший коктейль і потягнулися за крихітними канапе? Пора! Легкий джаз, лаунж, фортепіанні досліди улюбленого племінника - головне, щоб запрошені не ласували стравами в повній тиші.

У пошуках відповідного розігріву згадайте свою історію кохання. Якщо роман пов'язаний з Парижем, запросіть автентичного акордеоніста. У відносинах киплять африканські пристрасті? Підійде джембе!

Ідеальний танцпол

Надто тісний танцпол сконфузить гостей, так само як і занадто просторий. Золоте правило - на кожну пару повинно припадати не менше трьох квадратних метрів простору. Інакше кажучи, комфортний танцпол для 150 гостей - це майданчик розміром 15х15 метрів.

Здорово, якщо танцмайданчик опиниться в центрі банкетного залу. Таким розташуванням ви відразу дасте зрозуміти, що танці - важлива частина цього святкового вечора.

Хитрощі розсадження

Посадіть гостей, які люблять танцювати, ближче до танцполу. При перших заводних ритмах вони кинуться в танок і дозволять менш упевненим у собі танцюристам розслабитися і приєднатися до них трохи пізніше. А ось літніх гостей краще відсадити подалі від динаміків: вони це оцінять.

Слідкуйте за децибелами. Звичайно, важливо, щоб на вашому весіллі гості відірвалися, але і можливість перекинутися парою слів у них віднімати неетично.

Музичний діджей

Ми не сумніваємося, що ви впораєтеся з роллю діджея на ура, але є причина вдатися до допомоги професіонала. У завдання гарного діджея входить не тільки високохудожнє кручення дисків, але і уважне спостереження за гостями: нікому не можна дати занудьгувати! Ви ж не хочете проміняти амплуа нареченого або нареченої на почесне, але все-таки другорядне звання масовика-витівника?

Знайти музикантів або діджея, які забезпечать потрібний градус веселості за розумну плату, - легше, ніж здається. Можна просто уважно спостерігати за наружною рекламою кругом себе, дуже часто ми не помічаємо те, що біля нас. А плюс в тому, що ваших гостей будуть розважати від початку і останньої секунди свята.

Жанри важливі

Навіть якщо молодята обожнюють шугейз, це не причина мучити запрошених музикою, яка здасться їм занудним шумовим потоком. Та ж історія з репом, кантрі та шлягерами 80-х. Секрет у тому, щоб зробити гармонійний асорті з усіх популярних жанрів: ніхто не всидить скривдженим!

Весілля - безумовно, свято закоханих. Але це ще і можливість розділити відчуття з сім'єю і друзями. Не забувайте про їхні смаки, складаючи весільний плейлист. Зрештою, дозвольте бабусі з дідусем потанцювати під Френка Сінатру - самі ж перші розплачетеся!

Стоп-лист

Немає кращого способу втратити танцювальний настрій, ніж почути саму нелюбиму пісню (Хто сказав «Чарка горілки на столі»?). Складіть для музикантів або діджея список композицій, які не хочете чути на своєму весіллі.

Без деспотизму! Поясніть, які пісні в цілому вам подобаються, і не стійте у професіоналів над душею, коли вони будуть підбирати і мікшувати треки.

Перший танець

Яким би чудовим не був ваш перший танець, якщо він буде тривати дванадцять хвилин, гості посивіють. Вибираючи саундтрек, зверніть увагу на його тривалість. Якщо пісня виявилася довшою п'яти хвилин, є сенс посередині танцю втягнути в коло гостей. Те ж саме стосується ритуалів «батько танцює з дочкою», «мама танцює з сином»: не перетворюйте гостей в глядачів надовго.

Перший танець молодят повинен запам'ятатися вишуканістю, ритмікою, гармонією, іронічністю, та хоч забавним падінням - тільки не нескінченністю.

Зараз буде диво!

Здивуйте гостей тим, чого вони зовсім не очікують побачити! Хіп-хоп-артисти, брейкданс, танець живота, пасадобль у виконанні спекотної іспанки ... Головне - вийняти кролика з капелюха тоді, коли цього ніхто не очікує. Гості міцно сіли назад за стіл? Саме час вивести їх з алкогольно-харчової коми і повернути назад на танцпол!

Ефектний хід - відзначити екватор вечора, розгорнувши екран з хорошим музичним фільмом. Увагою заволоділи, на нову хвилю веселощів надихнули!

Встали і пішли танцювати!

Знаєте, в якому випадку гості точно повискакують на танцпол один за іншим? Якщо молодята першими вийдуть і покажуть, скільки задоволення можна отримати від улюблених пісень. Будьте безпосередні! Чим природніше ви будете себе вести, тим краще: гості повинні відчути, що вони не на конкурсі молодих і не дуже талантів, а на святі, де всі свої.

Пояснювати всім присутнім, як для вас важливо загальне музичне безумство, найлогічніше мовою танцю.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин