завантаження...

На чому не варто економити, готуючись до весілля

Весілля економія

Весілля - серйозна подія в житті кожної людини, тому воно повинно запам'ятатися на все життя. Щоб цей захід ви і ваші близькі згадували як щось незабутнє, то ні в якому разі не економте на трьох речах: сукня нареченої, ресторан і фотограф. 

Кожна дівчина мріє про красиве весілля, з дитинства уявляє собі, яка буде у неї сукня. Тому заощадити краще на чомусь іншому але, ні як не на платті нареченої. Безумовно куплене плаття краще, ніж плаття взяте напрокат.

По-перше, дівчина не може відчути себе в цей день дійсно красивою і єдиною, якщо це плаття вже було на багатьох наречених. 

По-друге, в цей урочистий вечір ви не до кінця зможете розслабитися, тому що весь час будете стурбовані тим, як би не забруднити, або не порвати весільну сукню. До того ж сукні, взяті напрокат тільки з вигляду такі хороші, насправді вони можуть бути вже зашитими не один раз. Ну і якщо ви випадково порвали ваш прокатний наряд, то з вас найімовірніше "попросять" повну вартість сукні.

Друге місце займає ресторан. До його вибору треба підійти дуже серйозно. Перш ніж вибрати місце торжества, подивіться кілька варіантів, спробуйте їх кухню, а точніше саме ті страви, які ви б хотіли бачити на своєму весільному столі. Інакше ви ризикуєте отримати не самий позитивний відгук про своє весілля. Для гостей основним на весіллі є гарненько випити і закусити, та й для молодят це грає важливу роль перед досить важливою подією - шлюбною ніччю.

Ну і на завершення не варто економити на фотографі. Адже весілля трапляється не кожен день, і тому хочеться, щоб ця подія залишилася не тільки у вашій пам'яті, але і на фотографіях. Тому до вибору фотографа потрібно підійти з найбільшою серйозністю. Відвідайте кілька фотоагентств, подивіться портфоліо саме з весільними фото. Адже одна справа, коли на фотографії всі стоять і мило посміхаються, а інша справа, дивитися фотографії, наприклад з весільного застілля, де ваші друзі і близькі не в особливо тверезому стані беруть участь в конкурсах, або намагаються вимовити тост за молодих. Гарна пам'ять залишиться. Також якщо у вас видеосъемка в Киеве, то обов'язково порадьтеся з оператором, щоб вибрати найкращі місця для фото та відео зйомки.

А коли-небудь, через десятки років, ви разом з онуками будете переглядати свій альбом чи відео, і згадувати про те, яке ж приголомшливе у вас було весілля.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин