завантаження...

Оформлення весілля повітряними кулями: секрети

Повітряна куля з'явилася на світ абсолютно випадково. Англійському вченому для наукового експерименту знадобилися мішки з каучуку. Але з часом винахід знайшов собі зовсім інше застосування. Так, з року в рік, мандруючи по всьому світу, удосконалюючись, набуваючи все нові і нові форми, кольори і склад, повітряна куля, якою ми знаємо її зараз, дійшла до нас і суттєво модернізувалася.

Повітряні кульки - це завжди святкова атмосфера! Їх люблять всі - і діти, і дорослі. Тому останнім часом все більше урочистих подій не обходиться без оформлення повітряними кулями. І весілля - не виняток.

Оформлення весілля повітряними кулями - красиве, швидке, просте, доступне і саме недороге прикрашення свята. До переваг повітряних кульок можна віднести їх мінімальну вартість в порівнянні з живими квітами і дорогими тканинами, швидкість оформлення і тривалу стійкість в ідеальному стані. Вони не зів'януть, як квіти, і не додадуть зайвої громіздкісті та помпезності, як тканини. Залежно від стилістики і тематики вашого весілля, повітряні кулі можна поєднувати з квітами і тканинами. Зрозуміло, дуже важливо, щоб повітряні кульки були доречні і поєднані з обраним вами загальним стилем весілля. Але якщо ваша мета - невимушена, весела, святкова обстановка і гарний настрій, то оформлення повітряними кульками вам підійде.

В такому  оформление школы шарами харьков  існує багато можливостей по прикрасі залу. Для весілля є спеціальна лінія оформлення місця проведення заходу. Це витримані в одному стилі повітряні фігурки нареченого і нареченої, подібні тим, що часто красуються на вершині весільного торта, серця, викладені кулями позаду столу молодих, подобу обручок ... На виїзну церемонію одруження з повітряних кульок можна зробити навіть арку! І прикрасити ними столик для розписки. Кульмінаційні моменти весільного торжества можна підкреслити за допомогою спецефектів з повітряних кульок. Під час першого танцю молодят буде дуже до речі підірвати під стелею велику повітряну кулю, з якого посиплеться безліч пелюсток троянд, обсипаючи закоханих.

Також повітряні кульки можна використовувати для прикраси вашого весільного кортежу. Та й просто для фотосесії весільної прогулянки. В кінці торжества дуже символічно, романтично і зворушливо виглядатиме запуск кульок або небесних ліхтариків у небо. Причому, ваші гості попередньо можуть загадати бажання або навіть записати його і прикріпити до кульки, а потім вже відпустити виконуватися.

Швидше за все, за подібним оформленням ви звернетеся до професіоналів цієї справи. Але при бажанні, можливо прикрасити приміщення повітряними кулями і самостійно. Для початку, потрібно знайти насос, щоб не надувати сотні кульок за допомогою легень. Ручні та автоматичні насоси можна взяти в оренду у організацій, що займаються оформленням урочистостей повітряними кулями. Щоб кульки раптом не опинилися надутими даремно, не дайте повітрю вийти з них, зав'язуючи кожну на вузлик (або з'єднуючи відразу декілька) замість використання звичайних ниток. Надуваючи кульки, намагайтеся, щоб вони були однакового розміру - зазвичай кулі різного розміру виглядають некрасиво. Кріпити повітряні кулі одну з одною і в приміщенні допоможе рибальська сітка. Повітряні кульки надуваються за допомогою гелію (балон з гелієм можна взяти в оренду разом з насосом). Ну а далі - справа смаку і вашої фантазії. Єдина порада - не залишайте все на останній момент. Адже самостійне оформлення повітряними кулями вимагає практики і деякої вправності. Тому обдумайте все заздалегідь, почитайте відповідну літературу, потренуйтеся - і у вас обов'язково все вийде!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин