завантаження...

Оформлення весілля


Завжди ми мріємо про те, щоб наше весільне торжество пройшло на вищому рівні. У цей день все повинно бути ідеально: весільні вбрання, костюми, букети, зачіски, машини, частування та танцювальний зал. Для того щоб цього досягти, необхідно провести ретельну підготовку. Причому важливі як змістовна частина: загальна тематика, сценарій, вибір РАГСу - так і оформлення весілля.

Тренд сучасності - єдина колірна гамма всього торжества. Почати слід з вибору основних тонів. Тут, насамперед, орієнтуйтеся на власні вподобання. Якщо ви любите яскраві, насичені фарби, то і для весілля визначте два-три яскравих кольорів. Використовувати відразу всі кольори веселки не варто. Ви напевно мрієте про гармонійне торжество, а не про екстравагантний парад. Якщо вам більше до душі пастельні білі, рожеві, бежеві відтінки, то сміливо використовуйте їх в якості основи для оформлення весілля.

Колір весілля обраний, що ж далі? А далі ви підбираєте весільне вбрання, костюм для нареченого, замовляєте різні атрибути для прикраси торжества, тільки обов'язково з урахуванням загального кольору весілля. І, звичайно, використовуйте для оформлення свіжі квіти. Завдяки своїй красі і пахощам вони допоможуть створити по-справжньому святкову і позитивну атмосферу. Головне - підібрати правильне співвідношення за формою, кольором і сортом.

Оформлення весілля і квіти: де і як вони згодяться

1. При складанні букета нареченої. Як правило, він і є законодавцем всієї квіткової прикраси в день весілля.

2. При створенні бутоньєрки нареченого. Виконані в одному стилі і колірній гамі букет нареченої і бутоньєрка нареченого символізуватимуть єдність двох закоханих половинок.

3. Для вітальних букетів гостей. За традицією на весілля молодятам завжди дарують багато квітів. Вони прекрасно доповнять загальний весільний стиль, якщо будуть виконані в єдиній кольоровій гамі.

4. В якості прикрас для подружок нареченої. Різні браслети з свіжозрізаних квітів - оригінальні і неймовірно красиві атрибути, які будуть до лиця будь-якій дівчині.

5. Для оформлення весільного кортежу. Тут допускається використання штучних квітів і композицій з них. Обов'язково подбайте про те, щоб вони гармоніювали із загальною колірною концепцією.

6. Для прикраси банкету. Після напруженого ранку і метушливого святкового дня так приємно буде увійти в зал, який прикрашений різними квітами! Красиві святкові букети, повітряні кулі та гірлянди з квітів з перших хвилин допоможуть поринути в атмосферу свята і додадуть сил для тривалого вечірнього торжества.

Погодьтеся, представляючи таке весілля, перед очима постає картина церемонії з голлівудських фільмів "Весільний переполох"» або "Секс у великому місті". Але повірте, так оформити весілля можливо і в реальному житті. Агентство по организации свадеб Family  завжди раді вам у цьому допомогти. У них особливе, трепетне, відношення до підготовки  весільних урочистостей.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин