завантаження...

Оператор на весілля - тонкощі вибору


Найпрекрасніший момент нашого життя - це весілля. Немає нічого більш вражаючого, ніж два люблячих серця, що дали один одному клятву у вічній вірності. Щоб мати можливість згадувати у всіх фарбах це торжество, на церемонію і святкування запрошується весільний оператор. Адже саме від його таланту залежить наскільки точно буде передана атмосфера свята.

Зайнятися пошуком підходящої кандидатури варто заздалегідь. Незважаючи на велику кількість хороших фахівців у цій галузі, знайти "свого" буде не так просто. Портфоліо та відгуки допоможуть зрозуміти наскільки людина володіє мистецтвом зйомки одруження, але не складуть психологічний портрет.

Корисні поради при виборі оператора

 -   Щоб правильно вибрати оператора на весілля, потрібно підійти до цього процесу творчо. Адже ви хочете не просто документальну зйомку, а справжній фільм, який буде підкорятися всім законам кінематографа. Весільний оператор повинен володіти навичками написання сценарію для зйомки, монтажу відео, створення спецефектів.
   
- Обговоріть ціну питання. Вона залежить від складності зйомки і вибору додаткових послуг. У хороших фахівців ви можете додатково замовити сюжет про історію знайомства, відеоролик про торжество, зйомку декількома камерами.
   
- Чим менше в роботах, представлених в портфоліо, постановочних кадрів, тим краще працює  видеооператор Киев. Навряд чи нареченому і нареченій буде приємно постійно відволікатися на камеру і "вставати в позу". Справжній професіонал робить свою роботу непомітно і якісно.
   
- Не завжди великий досвід говорить про те, що робота вам сподобається. У таких фахівців часто виходять стандартні, хоч і першокласні відео. Якщо ви хочете творчий і оригінальний фільм, то весільний оператор з невеликим стажем - ваш вибір.
   
- Не варто наймати фахівця широкого профілю, який займається зйомкою не тільки одружень, але й інших свят або подій. Його робота буде поверхневою, яка не здатна відобразити колорит і особливості саме вашого торжества.
   
- Сплачуйте замовлення після перегляду отриманого відео - ви повинні знати, за що платите. Якщо обіцянки і дійсність не збігаються, сміливо заявляйте про це.
   
- Оцінюючи портфоліо, зверніть увагу на різноманітність жанрів, які використовує в роботі весільний оператор. Якщо всі відео зняті однаково, не варто погоджуватися на таку співпрацю.
   
- Хорошого оператора видає обладнання, з яким він працює. Це повинна бути сучасна професійна техніка. Якщо ви погано розбираєтеся в цьому питанні, професіонал ніколи не відмовить у поясненнях.
   
- Не полінуйтеся заглянути в чорний список відеооператорів вашого міста. Там ви прочитаєте коментарі, яких не знайдете в книзі відгуків відеоагентства.
   
- Якщо вам обіцяють швидкий монтаж і обробку відео, можете сміливо відмовлятися від послуг такого професіонала. Робота не буде виконана належним чином, а всі враження зіпсовані.

Ці поради допоможуть уникнути помилок в організації весільної зйомки і отримати якісне відео з самої важливої ​​події в житті. Варто витратити свій час на пошук відповідного професіонала, щоб потім не шкодувати про витрачені гроші і можливості.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин