завантаження...

Оренда машини на весілля


У підготовці весільного торжества немає дрібниць, і навіть  аренда машины на свадьбу спб  має свої тонкощі. З цими тонкощами ми тебе і хочемо ознайомити.

Перше з чим ти можеш зіткнутися, це те, що необхідне тобі авто вже кимось замовлене. Тому, якщо твоє весілля призначене на розпал весільного сезону, радимо тобі не зволікати і бронювати обраний автомобіль за два три місяці, а що стосується рідкісних ретро автомобілів на весілля, яких на все місто одна дві штуки, їх бажано бронювати мінімум за півроку. Ще хочемо тобі сказати, що хоч ретро автомобілі і дуже рідкісні і красиві, але в них є один істотний мінус, майже ні в одному ретро авто немає кондиціонера. Так що, май це на увазі.

Друге, що тебе може підстерігати - це поломка машини. На своєму гіркому досвіді багато хто знає, наскільки неякісним "товаром" можуть бути весільні авто.  Ми вже писала раніше в статтях, навіщо потрібні весільні агентства, щоб не витрачати багато часу та підібрати собі гідну команду і надійних партнерів. І такий підрядник, як автопарк не виняток.  В  команді автопарку є спеціальна людина, яка перед кожним весіллям їде в автопарк і перевіряє всі гвинтики у замовленої на весілля машини або весільного лімузина.

Третє, про що хочемо тебе попередити - це те, що деякі автопарки грішать підміною замовлених автомобілів, а буває таке, що і їх підробкою. Якщо про підміну, думаю вам зрозуміло, то про підробку пояснимо. Припустимо, ти по каталогу вибрала собі на весілля такий витончений автомобіль, як екскалібур фантом, а до тебе в день весілля приїжджає звичайний перероблений лінкольн.

Як же бути в цій ситуації, у  нас для тебе дві поради. Перший, хоч і банальна порада - не женіться за дешевизною тому що, як показує досвід, саме в таких автопарках тебе може підстерігати така неприємність. Друга порада, не варто повністю покладатися на автопарк, якщо ти організовуєш своє весілля сам, то виділи трохи часу і з'їзді подивитися на пропонований автомобіль, або попроси когось зі своїх друзів зробити це.

Четверте. При замовленні авто на весілля обов'язково уточни у автопарку чи можна прикрашати автомобіль. Така заборона зазвичай поширюється на рідкісні машини, щоб не пошкодити їх покриття.

П'яте з чим ти можеш ще зіткнутися - це не правильно прорахований маршрут руху. Це для тебе може обернутися довгим стоянням у пробках.

А що ще частіше трапляється, твій "принц" на білому весільному лімузині не зможе під'їхати до твого ганку, через те, що водій погано знав маршрут під'їзду.  Краще чітко прорахувати маршрут руху весільного кортежу і детально пояснити його водієві.

P.S. Коли хочеш, щоб було все ідеально, то приходиться витратити не мало часу. Навіть вибір автомобіля на весілля відніме у тебе не один день.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин