завантаження...

Організація весілля по скромному бюджету - це реально


Весілля - це справа тонка і відповідальна, яке вимагає максимум зусиль і витрат. У сучасному світі молоді пари в основному живуть не організовуючи весілля, так як не всі можуть дозволити провести такий захід. Адже гідне весілля - це проведення торжества за всіма правилами. Але варто задуматися, коли у Вас ще з'явиться можливість надіти біле плаття і фату, приміряти красивий костюм, прокотитися на прикрашених автомобілях. Не потрібно відмовлятися побути в ролі молодят, в наш час можна організувати весілля недорого.
Почнемо з самого початку, організація весілля - дуже серйозна справа. Для початку ретельно подумайте чи потрібно Вам всі ці клопоти. Якщо відповідь позитивна, то тоді потрібно скласти докладний план проведення всього заходу. Щоб не упустити важливі моменти, Вам слід звернутися до фахівців. Весільне агентство, як правило, надає повний комплект послуг з проведення весілля. А це означає, що їхні послуги обходяться дешевше. Часто весільні агентства вже давно і міцно працюють з ведучими, з фото і відео операторами, з салонами краси, з салонами прокату автомобілів, тісно співпрацюють з ресторанами - можна  посетить страницу  деяких з них. А це значить, що комплексні послуги, не "витягнуть" з вашої кишені велику суму грошей, якщо би Ви домовлялися про все окремо.

Далі поговоримо про весільні наряди і обручки. Адже це найважливіше у всій весільної церемонії і без цього точно не обійтися. Ось кільця доведеться купувати нові в ювелірному салоні, тому що вони будуть з Вами весь час. А ось у весільній сукні Ви проведете всього лише один вечір, тому не поспішайте купувати нову. Весільну сукню можна взяти напрокат, відповідно вартість прокату значно менше вартості нової сукні. Або подивіться весільні наряди в недорогих весільних салонах, які надають великий вибір суконь. Буває таке що дуже навіть красиві і елегантні плаття, можуть коштувати в цьому салоні зовсім недорого.

Професійний ведучий - це, звичайно ж, прекрасно, але і витрати Ваших фінансів буде відповідними. Можливо, запросити тамаду, але у якого поменше досвіду, але ніяк не гірша фантазія. Хоча на сьогодні поняття "тамади" і "ведучого" давно стерли свої кордони! Є як і ведучі, так і тамади, які беруть зовсім не більшу суму за свою роботу! Просто потрібно продзвонити і зорієнтуватися за цінами. Або якщо у Вас є веселі, креативні друзі без комплексів, які самі складуть і розіграють сценарій свята.

Кількість запрошених людей. Потрібно ретельно продумати, з якими людьми Ви хочете провести цей вечір. Краще запросити менше людей, але приділити їм більше уваги, ніж скликати масу малознайомих людей.

Весілля - це Ваше свято. Не потрібно догоджати всім оточуючим Вас людям і вислуховувати їх думку, яка істотно відрізняється від Вашої. Краще всі гроші, які вийде заощадити витратити на себе, а не на кого-небудь стороннього.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин