завантаження...

Організація весілля в Новий Рік

Організація весілля в Новий РікВсі ми з раннього дитинства любимо святкувати Новий рік. Його очікування супроводжується хвилюванням і передчуттям дива. Справді, в передноворічні дні ми відчуваємо атмосферу тепла, чарівництва і настання чогось нового. Можливо, ця атмосфера підштовхує деяких людей планувати весілля в переддень цього незабутнього свята. 

Як Новий рік, так і весілля в житті будь-якої людини, безсумнівно, є найбільш значущими подіями. Звичайно, їх дуже складно поєднати. Деякі фантазери мріють провести церемонію весілля під дзвін дзвонів Софіївського Собору в Києві, але вУкраїні ще немає ЗАГСів, які працюють у нічний час. Хоча, можна скористатися послугами весільних агентів . При цьому краще за все буде зробити замовлення на виїзну реєстрацію. Досить романтичним буде, якщо одруження призначити на другу половину дня 31-го грудня. Або попросити когось із друзів, щоб вони провели церемонію для вас.

Природно, враховуючи умови українського клімату, для церемонії слід одягнутися тепліше. Ви не повинні турбуватись про те, что одеть на новый год. Дайте волю стилістам. Буде цікаво, якщо стилісти створять для нареченої образ снігуроньки. Для цього їй потрібно надіти білу шубу. А наречений тоді повинен бути схожий на Морозко. Нехай він приміряє рукавички і пальто.

Якщо весілля святкується в Новий рік, то вам не доведеться приділяти багато уваги оформленню залу для банкету, адже специфіка Нового року така, що обстановка теж буде романтичною. Оформити банкетний зал для весілля в Новий Рік вам допоможе флористичне агенство. При бажанні можна провести "Карнавальну ніч".

Прекрасним доповненням свята стануть бенгальські вогні, салюти, хлопавки, феєрверки. Ці рішення завжди залишаться актуальними і для весілля, і для Нового року. Не забудьте, що під дзвін дзвонів потрібно загадати заповітне бажання і випити фужер шампанського.

Природно, потрібно буде найняти досвідчених організаторів святкового вечора, які самі придумають всю розважальну програму. Родзинкою весільного вечора стане запрошення символу Нового року - Діда Мороза. Тим самим гості не забудуть, що крім весілля вони ще відзначають Новий рік.

При організації подібного заходу необхідний творчий підхід. Всі члени сім'ї повинні перебувати в комфорті, адже весілля - це сімейне свято. Але гості теж повинні відчувати, що вони не зайві на цьому святі. 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин