завантаження...

Організація весілля за містом

altДень весілля - це час, коли присутнє відчуття свободи і безмежної любові. Іноді ця романтика стає менш помітною в тісних і задушливих стінах банкетного залу, виходячи з якого бачиш переповнене людьми та автомобілями стрімке життя. Напевно, саме тому все більш популярним стає весілля за містом.

Очевидною перевагою проведення весілля за містом є насамперед обстановка надихаючого простору і близькість всіх красот природи: буйство фарб, пахощі насаджень, шикарні пейзажі, спів птахів, які виконують мелодію любові для молодих. А весілля за містом взимку зможе перенести своїх гостей у країну казок.

А уявіть собі весільну церемонію на відкритому повітрі при гарній погоді поруч з дзеркалом води красивого озера. Запрошені гості не втомляться самовіддано брати участь у вікторинах та конкурсах, запропонованих ведучим, також як і завзято танцювати. Маса позитиву і фонтан емоцій будуть гарантовані, коли на такому важливому святі зібрані тільки найближчі і найдорожчі люди і більше нікого на всю округу.

Віддаючи перевагу весіллі за містом, ви отримуєте додаткові можливості, адже це найбільш підходяще місце для проведення постановочного тематичного торжества. Деякі моменти весілля, наприклад, викуп нареченої, можуть бути перетворені на костюмоване шоу, наприклад з доблесними кіньми і лицарськими обладунками. А сама наречена може грати роль принцеси, для цього досить надягти корону.

Там же буде доречно провести церемонію одруження, при цьому організувавши оригінальну вишукану реєстрацію шлюбу на виїзді. Чудовим продовженням урочистості стане перша ніч молодят, проведена в резиденції окремого типу або спеціальному номері заміського котеджу. Проведення весілля за містом дозволяє нареченим затриматися в красивих місцях на пару днів і відпочити від тривалої складної підготовки і пережитих переживань в спокійній атмосфері. Для такого відпочинку можна  організувати весілля в такому комплексі, який дає можливість здійснити прогулянку верхи, скористатися більярдом або сауною.

Окремо хотілося б згадати про апартаменти молодят. Хороші заміські котеджі завжди виділяються спальнею для молодят, де все наповнене шиком, романтикою і любов'ю. Молоді зможуть залишитися наодинці один з одним, відсторонившись від усього світу, і отримати неповторні враження від обстановки з різьбленими ніжками ексклюзивних меблів, розкиданими пелюстками троянд, таємничими канделябрами свічок. Таке заміське весілля надовго залишиться у ваших спогадах.

Моменти, що стосуються організації заміського  весілля, повинні бути продумані заздалегідь і з особливою ретельністю. Наприклад, при плануванні весілля на виїзді необхідно враховувати зміни погодних умов. Тут буде доречна можливість термінового перебазування урочистості в банкетний зал або ж наявність достатнього місця для установки намету або навісу. Не менш важливим є і питання про обслуговуючий персонал. Поцікавтеся, чи має обрана резиденція достатню  кількість персоналу (наприклад, кухарів) або є необхідність в наймі додаткових працівників, чи надаються офіціанти. Організація весілля за містом, можливо, виявиться більш клопіткою, але вона точно того вартою.

Якщо ви хочете запросити велику кількість гостей, то деякі складності при організації такого весілля може скласти транспортне питання. Але і цей момент не зможе стати каменем спотикання при продуманій підготовці та попереднє погодження зі своїми гостями.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин