завантаження...

Освітлення на весільному банкеті


Більшість банкетних залів сьогодні оформлені досить естетично і не вимагають особливих зусиль для організації та проведення весіль. Фатин, люстри, бра, штучні і живі квіти, зелень в поєднанні з ніжними або, навпаки, фантазійними елементами декору приміщень можуть зробити ваше торжество приємним та незабутнім.

Як зробити свій банкет феєричним, а пам'ять незабутньою

Але якщо ви хочете воістину феєричного весілля, вам обов'язково потрібно подумати про спеціальне освітлення. Звичайно, краще скористатися послугами професіоналів, які розуміють, що те, що красиво наживо, може виглядати зовсім не цікаво на весільних фотографіях або перешкодити відеозйомці. Яскравий барвистий фон може змусити загубитися в кадрі ніжну наречену і розчинити в собі гостей, тому не женіться за фарбами, а забезпечте краще цікаві світлові рішення.

Спеціальне освітлення може приємно перетворити весільний банкет. Якщо ви святкуєте під відкритим небом на вулиці або в альтанці, то у вечірній час у вас достатньо широкий арсенал засобів - від свічок, що світяться та гелієвих ліхтариків і небесних кульок до прожекторів та світлодіодних гірлянд.

Важливі зони

Слід особливу увагу приділити таким зонам як місце нареченого і нареченої, розміщення весільного короваю, танцпол, бажано майстерно підсвітити кілька красивих мальовничих місць, де зручно робити постановочні фотознімки і художню відеозйомку. Це можуть бути як спеціально створені рукотворні рамки, драбинки, фонтани та інші об'єкти, покликані забезпечити гарний фон, так і природні елементи природного інтер'єру, такі як кущі або дерева.

Свічки

Свічки допомагають будь-який інтер'єр зробити романтичним, а обстановку м'якою і невимушеною. Можна використовувати звичайні, а також кольорові та ароматизовані свічки. Їх можна розташувати практично повсюдно, потрібно тільки врахувати як питання безпеки, так і заміни перегорілих свічок.

Ліхтарики і світлові кулі

Що стосується ліхтариків і куль, що світяться, то цей тип додаткового святкового освітлення дуже гарний особливо в умовах весілля на відкритому просторі або коли в ресторані є паркова зона. Ви здивуєтеся, коли виявите, як змінюється все навкруги вас, і створюється жива і барвиста атмосфера свята за рахунок використання куль різних розмірів і форм. Завдяки цим нехитрим аксесуарам ваше весілля може отримати друге дихання, коли ввечері після звичайного в наших умовах рясного застілля гості вийдуть подихати. Цей вид освітлення відмінно впишеться в святкове шоу і навіть дозволить організувати невелику постановку. Так, проводжаючи молодят, можна відпустити в небо кульки, що світяться - забезпечивши їм ніжний прощальний салют.

Світлодіодні гірлянди

Особливо барвисто виглядають світлові гірлянди і сітки, як однотонні, так і різнокольорові - це красивий, недорогий і безпечний спосіб зробити інтер'єр ресторану королівським, а парк перетворити на казковий рай. Гірлянди можна використовувати для підсвічування арок, фонтанів, скульптур і рослин і, таким чином, створити відмінний фон для відео та фотозйомки. Звичайно для втілення ваших ідей  - знадобляться світлодіодні лампи  http://lionbatteries.com.ua/catalog.php?gr=1

Прожектори

Підсвітити особливо важливі зони на банкеті можна за допомогою прожекторів, які мають можливість змінювати висоту, напрям, переміщатися і забезпечувати унікальне освітлення для відео та фотозйомки, Крім того, кольорові лінзи можуть залити весь зал дивним світлом і в одну мить повністю перетворити простір. Трафарети з написами дозволять молодятам подарувати один одному ніжні світлі визнання на будь-якій поверхні і прикрасити початок їхнього спільного життя.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин