завантаження...

Освітлення у весільному декорі: корисні поради


Сьогодні ми обговоримо дуже важливу тему: декор весільного приміщення за допомогою світла. Чому ми вважаємо це важливим? Тому що місце, де ви святкуєте день створення сім'ї це основа і дуже хороший інструмент втілень всіх ваших задумів. Це як полотно, на якому ви можете скласти картинку стилю вашого весілля і освітлення відіграє основну роль. Але що потрібно знати і як правильно використовувати світло? Розібратися в цьому непростому питанні вам допоможе наша стаття.

Яку роль світло грає в декорі весілля?

Практично всі сучасні наречені прекрасно розуміють, що без декору весіллю не бувати. Але от про світлове оформлення думають одиниці, а у багатьох молодят це питання, часом, зовсім не присутнє у весільному чек-листі. А даремно ... Якщо декор - це індивідуальні деталі, то світло створює чарівний фон для них, забезпечує належну святкову атмосферу і з'єднує всі елементи воєдино! Якщо дивитися на один і той же зал із заливкою світлом і без - відмінності просто вражають! Відчуття, що ти дивишся на два різних приміщення. Зал з професійно виставленим світлом завжди виглядає на порядок дорожче! Продумані світлові акценти і покликані висвітлювати приміщення так, щоб фотографи та відеооператори мали можливість знімати чудові кадри. Необдуманий вибір переважаючих кольорів і відтінків у поєднанні з недостатнім освітленням можуть істотно зіпсувати ваші весільні фотографії: виникають ефекти тіней під очима у ваших гостей, неприродні відтінки шкіри, затемнення фотографії. І ще одна дуже важлива деталь - при занадто яскравому освітленні у Ваших гостей може з'явитися стомленість, і вони почнуть розходитися з торжества набагато раніше, а Вам цього ж не треба? Гостям повинно бути комфортно, картинка повинна бути красивою, декор урочистим, акценти правильними - за все те відповідає світло.

Правильне освітлення - це запорука успішного заходу і невід'ємна частина його декору.


 Як правильно скорегувати приміщення світлом, чи є якісь правила?

Взагалі кожен зал і кожна майданчик - проект індивідуальний. Сказати на вскидку, що ідеальне освітлення це такий то комплект обладнання, виставлений за такою то схемою - принаймні, просто не професійно!

Освітлення несе важливу декоративну функцію - правильно розставлені акценти підкреслюють вигідні елементи і маскують недоліки приміщення. За допомогою професійного освітлення можна без зусиль зонувати простір, наприклад, акцентувати увагу гостей на президії молодят або на сцені під час шоу програми.

Правил у професійному висвітленні залу предостатньо, це і колірні схеми (ми радимо вибирати тільки два кольори для заливки, які плавно переходять один в одного і змінюють свою інтенсивність - причому з гармонійної палітри. Небажано використовувати зелені та помаранчеві кольори) і тип джерела світла (ми не радимо використовувати флуоресцентне освітлення, при такому світлі у кожної деталі виникають непотрібні тіні і на обличчях людей сильно висвічуються зморшки). І ще дуже багато деталей, які ми навряд зможемо вмістити в одній статті.

    Які джерела світла найкраще використовувати.

При виставленні світла можна обмежитися одним типом ілюмінації, але краще поєднувати кілька типів одночасно. Найчастіше вдаються до таких різновидів освітлення, як прожекторне, галогенове, світлодіодне, а також відеопроектори гобо. Не забудьте, що для встановлення будь-якого з цих освітлень вам доведеться скористатися  услугами электрика. Для кожної локації і ситуації на банкеті призначене своє. Розкажемо трохи докладніше про кожне.

- Прожекторне освітлення або точкове, як ще його називають. Мета прожекторного освітлення - увага до конкретного об'єкта - наприклад тости гостей, виступ артистів, винос торта і т.д.

- Світлодіодне освітлення випромінює м'яке світло. За допомогою даного типу ілюмінації створюється романтична атмосфера. Світлодіодну ілюмінацію, як правило, краще встановлювати по периметру залу і конструкцій.

- Галогенне освітлення більш якісне і дороге. Більше того, таке світло вимагає більше електрики, у зв'язку, з чим його можна використовувати не на всіх майданчиках.

- Відеопроектори гобо - це створення малюнків на підлозі та стінах, різноманітність трафаретів дозволяє створювати різні світлові написи, малюнки і монограми.

Для тих, хто створює весілля "своїми руками"  ми можемо порадити звернути свою увагу на більш прості елементи освітлення, що є теж дуже оригінальними і популярними останнім часом! Наприклад, це можуть бути свічки, їх можна розставити по всьому залу або тільки на столах. Зараз дуже популярно використовувати плаваючі свічки у високих колбах з зануреними у воду квітами. Це рішення обійдеться не так дорого, а виглядає дуже стильно і не тривіально!

Ще одним трендом зараз є прикрашення залу вогниками та гірляндами, особливо добре дане рішення виглядає при проведенні урочистого вечора на відкритому майданчику.

Паперові ліхтарики - досить оригінальний і ефектний тип освітлення, але водночас дуже небезпечний, швидше за все адміністрація майданчика, де проходить торжество, заборонить розміщення подібного джерела світла.

Ну і нарешті всілякі тематичні світильники, яких зараз представлена ​​величезна кількість! Особливо красиво виглядають марокканські світильники на весіллях зі східною тематикою і дерев'яні класичні ліхтарі. Тут вже справа за вашою фантазією!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин