завантаження...

Парубоча вечірка для енергійного та активного нареченого

Парубоча вечіркаПопулярність незвичайних парубоцьких вечірок зростає з кожним роком. Якщо кілька років тому парубочий вечір проходив стандартно в кафе, ресторані або в нічному клубі, то сьогодні молоді люди, які віддають перевагу активному спосібі життя, організують такі вечірки абсолютно по-іншому.

Для тих, хто захоплюється туризмом і альпінізмом прекрасно підійде парубочий вечір у вигляді туристичного походу. Можна відправитися в гори, в ліс або організувати сплав на байдарках по річці. Таку вечірку цілком реально організувати, тільки слід при цьому пам'ятати, що такий захід розтягнеться, швидше за все, не на один день. Так що слід заздалегідь все спланувати, щоб вистачило часу і на розваги, і на підготовку до весілля. 

Якщо похід в гори нареченого і його друзів не зацікавить, то можна організувати ігровий парубочий вечір - пограти в пейнтбол, страйкбол або сіті-квест. Яку б з трьох ігор ви не обрали, непередавані емоції, а також хороший заряд адреналіну і позитивної енергії будуть забезпечені всім гравцям. 

Відмінним варіантом парубочої вечірки стане полювання або риболовля. Але готуватися до цього потрібно заздалегідь, і бажано запланувати захід на кілька днів. Для цієї мети можна орендувати будиночок або котедж на риболовній базі або в мисливському угідді.

Якщо наречений любить спорт, можна організувати гру в футбол чи волейбол. Тільки перед організацією такого парубочого вечора потрібно переконатися в тому, що всі люблять такі змагання, і зібрати команди. Ну і рекомендуємо скористатись послугами відеооператора Львів, який це все знімить на камеру і подарує незабутні хвилини передвесільної події.

При організації таких активних парубоцьких вечірок слід враховувати такі моменти, як підготовка спорядження, готовність до того, що можуть бути отримані травми тощо. І найголовніше, перш, ніж організувати таку вечірку, необхідно переконатися в тому, що всім друзям сподобається така ідея.

Активний і навіть екстремальний варіант парубочого вечора принесе всім його учасникам не тільки незабутні враження, але і зарядить бадьорістю й енергією надовго.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин