завантаження...

Передвесільний переполох

Споконвіку вважалося, що весілля - найважливішаі найщасливіша подія в житті людини. Немає і не може бути нічого більш радісного, ніж пов'язати життя з тим, кого по- справжньому любиш.

Але раніше самому торжеству не приділялося настільки величезної уваги, хоча схема свята не змінилася й досі. Однак зараз свято є куди більш бажаним: дівчата його чекають заради свого принца, заради красивої сукні і заради заздрісних поглядів подруг. Та й так звані принци теж чекають цього свята, хоча і не люблять в цьому зізнаватися. Найбільшою проблемою є організація свят такого масштабу: величезна кількість справ звалюється на плечі майбутніх молодят і їхніх батьків. Але, на щастя, є маса людей, на яких можна перевалити частину турбот. Ювелір, який сам підбере колечка, стиліст, який підготує і наречену, і нареченого. Тамада, який розпише торжество по хвилинах. А ще є кухаря, готового організувати бенкет на весь світ. Всі ці люди спеціально працюють, щоб у потрібний момент бути в потрібному місці і отримувати вигоду від допомоги тим, кому спало на думку одружитися.

Потрібно також відзначити, що підбирати всіх кухарів -стилістів - перукарів - візажистів - ювелірів найкраще в одному місці або, що ще в тисячу разів зручніше - на одному сайті або в одному агентстві. Так, зараз існує не одна сотня таких ось сайтів з підбіркою фірм, квіткових магазинів, списком перукарень і навіть рагсів. Звичайно, є і перевірені «бабусині » способи, і пошарпана книжка конкурсів на всі випадки життя, і взагалі все можна зробити самостійно, але навіщо?

Ви можете скільки завгодно бути впевнені в тому, що самостійно здатні влаштувати своє весілля, але коли настане час готувати цю подію, ви зрозумієте, що проведення свят - це мистецтво, дане, на жаль, далеко не всім людям. Кращим виходом, а також виходом всіх хто пройшли через цю велику подію є замовлення ресторану, узгодження меню з кухарями, похід до стиліста.

Але насамперед найкраще відкрити будь тематичний сайт і трохи почитати: корисно знати, з чого варто почати - з сукні, фрака, зачісок свідків або меню. Це не заклик, проте багато хто стикається з проблемами незнання того, кому дзвонити спочатку або в якій РАГС подати заяву. Такі проблеми допомагають вирішити інформаційні портали або близька подружка, яка вже сотні іншим знайомим допомогла влаштувати весілля. Не зайвим буде ознайомитись із продукцією  сайту Аква-Лайф , яка стане в нагоді при організації весільного святкуваня. 
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин