завантаження...

Послідовність весільної відеозйомки

камераЯкщо ви хочете, щоб у вас вийшла зв'язна розповідь про весілля, бажано, щоб оператор був із вами із самого початку Весільного дня.

Знімальний день починається вдома в нареченого. Оператор приходить у призначений час. Зазвичай це час, коли під'їжджають машини для весільного кортежу або трохи раніше. Фільм можна розпочати з невеликого відеоетюду: кімната нареченого, фотографії на стіні, плакати, фотоальбоми, весільний костюм, черевики.

 Потім наряджаємо весільний кортеж: багато гарних машин, яскраві стрічки, квіти, друзі нареченого, весела й трохи хвилююча обстановка. Наречений надягає костюм, черевики, поправляє приколену до кишеньки піджака квітку, бере весільний букет. Можна вирушити на викуп нареченої. Наречений і друзі сідають у машини й відправляються до будинку нареченої. Якщо на весіллі планується щось незвичайне або ви хочете, щоб у кадрі була присутня ваша улюблена бабуся, обов'язково заздалегідь попередьте про це відеооператора.

Бажано зняти також приготування нареченої до майбутньої врочистої події. У фільмі можна буде чергувати кадри підготовки до весілля.

Продовження — викуп нареченої. Весільний кортеж під'їжджає до будинку нареченої. Біля під'їзду його зустрічають родичі й подруги нареченої. Починається викуп. Подруги нареченої влаштовують різні конкурси для нареченого, і за всі невдалі спроби їх виконати потрібно буде платити: де грошима, де пляшкою вина, де коробкою цукерок, а де потрібно буде і танцювати, і пісню проспівати.

Але ось усі перешкоди позаду, і наречений із нареченою сидять за столом. Трохи шампанського для всіх, і знову в дорогу — на врочисту реєстрацію.

Весільний кортеж повільно під'їжджає до Палацу одружень. Наречений допомагає нареченої вийти з машинні Ще мить, і вони стануть чоловіком і дружиною. В урочисту церемонію входять зазвичай такі моменти: розпис у книзі реєстрації, обмін обручками, перший поцілунок молодят Я поздоровлення від гостей, друзів, родичів, весільні фотографії.

Урочиста реєстрація закінчилася. Наречений і наречена, гості — усі знову сідають у машини і їдуть на прогулянку містом. Усі п'ють шампанське, фотографуються, відпочивають.

Весільний банкет. За проведення врочистого застілля відповідає тамада. Надалі все весілля проходить за його програмою: перший тост за молодих, вручення подарунків, танці, конкурси для нареченого, нареченої й гостей, пісні.

Після завершення зйомки весь знятий матеріал монтується, поступово перетворюючись на художній фільм. Домовтеся з відеооператором про вашу присутність при монтажі весільного фільму — тоді в нього ввійдуть усі цікаві з вашого погляду кадри.

Весільний фільм повинен бути дуже динамічним, щоб його було цікаво, дивитися не тільки вам, але й друзям і знайомим. Багато — не означає добре.

Оптимальний час весільного фільму — 1 година. Три години вихідного матеріалу ще не гарантують веселого й гарного фільму. Сюжети повинні тривати не більше 8-10 хвилин — цього часу досить, щоб зафіксувати найважливіші моменти й не дати глядачеві заскучати.

Одна із найголовніших порад: пам'ятайте, що весільний фільм — це не тільки праця відеооператора. Неможливо зняти цікавий фільм про нудне й неоригінальне весілля. Чим незвичнішим, яскравішим і веселішим буде ваше весілля, тим цікавіше потім вам і вашим знайомим буде дивитися фільм. Тому постарайтеся надати відеооператорові якнайбільше оригінального й різноманітного матеріалу.

Посміхайтеся, смійтеся, гуляйте найгарнішими місцями міста, влаштовуйте веселі конкурси й ігри — тоді йому буде що зафіксувати на плівці. Зробіть відразу кілька копій фільму. Багато гостей захочуть подивитися кіно про весілля, а один екземпляр фільму зробить процес перегляду всіма бажаючими практично нескінченним.

Замітка: Широкий асортимент дверей: вхідні двері, бронедвери киев та броньовані двері. Доступні ціни та найкраща якість для вас.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин