завантаження...

Повітряні кулі: як визначитися з вибором?


Перед тим, як купувати повітряні кулі, визначіться, що саме ви будете прикрашати, так як приміщення серйозно впливає на вибір куль.

У яких цілях зазвичай використовують кульки на весіллі?

Проведення конкурсів. Багато весільних конкурсів (і на викупі нареченої і на весільному банкеті) вимагають повітряні кульки в якості реквізиту. Готуючи розваги на весіллі, продумайте, чи потрібні для них повітряні кулі та в якій кількості. Список цікавих конкурсів можна знайти на нашому порталі.
    
Прикрашення викупу нареченої. Красиво прикрашений під'їзд і квартира відразу створюють піднесений, веселий настрій. Як правило, оформлення викупу нареченої роблять своїми силами, без запрошення професійних оформлювачів. І кульки в цьому випадку - найефектніший і простий спосіб гідно прикрасити приміщення.
    
Прикрашення банкетного залу. Багато пар для прикраси банкетного залу користуються послугами фірм, які професійно займаються оформленням. Звичайно, ефект приголомшливий, але на жаль, це досить дорого. Ви можете добитися не менш вражаючого оформлення, просто додавши в інтер'єр банкетного залу яскраві та святкові кулі.
    
Прикрашення дівич-вечора. Якщо ви проводите дівич-вечір вдома, то можна зробити його ще більш веселим, розвісивши в кімнаті зв'язки повітряних кульок. Або просто порозсипайте їх по підлозі. Яскраві кульки відразу створять піднесений настрій. Крім того, ви можете придумати подружкам забавні конкурси, пов'язані з кульками.
    
Прикраса весільного кортежу. Для цієї мети повітряні кулі використовуються вкрай рідко. Основна причина - кульки складно закріпити на машині, вони легко можуть лопнути або відірватися під час швидкої їзди. Однак цю проблему можна вирішити за допомогою гірлянди, складеної з куль. Її легко закріпити і кульки будуть надійно зв'язуватися одна з одною. А ваша машина відразу виділиться з ряду інших весільних авто.

На що орієнтуємося, вибираючи повітряні кулі?

Отже, ви вже вирішили для чого вам потрібні повітряні кулі. Наступний крок - вибір того, які саме кулі варто купувати. В інтернет-магазині http://sharfan.ru/ дуже багато різних повітряних куль. Великий асортимент та доступно можна  купить шарики в Белгороде  на ваше весілля. Щоб не загубитися у виборі, орієнтуйтеся на дві основні речі.

Якщо ви вибираєте кулі для оформлення приміщення, враховуйте колірну гамму. Скористайтеся таблицею поєднання кольорів і порадами по оформленню приміщень. Крім того, дуже добре виглядають кулі з малюнком і фігурні, у вигляді серця.

 Якщо вам потрібні кульки для конкурсів, то краще вибрати різнокольорові кулі яскравих, насичених кольорів. Хоча тут варто враховувати, що для якихось конкурсів можуть знадобиться абсолютно однакові за кольором повітряні кульки.

Скільки повітряних кульок знадобиться

Це самий нагальне питання: скільки повітряних кульок потрібно купити? Ось кілька порад з визначення необхідної кількості куль:
    
Складіть список всіх місць, які збираєтеся прикрашати. Причому чим детальніше, тим краще. Не пишіть просто «прикрасити під'їзд», подумайте про всі місця під'їзду, які вимагають прикрашення.
    
Подумайте, як саме ви будете прикрашати всі місця зі списку. Наприклад, ви можете просто підвісити кілька куль, а можете скласти з них квіти або гірлянди. Значить, потрібно підрахувати кількість куль. Складіть список всіх запланованих конкурсів, порахуйте, скільки куль вам для них знадобиться.
    
І нарешті, до одержаної кількісті додайте 10 (для оформлення та для конкурсів). Навіть найякісніші кульки лопаються, особливо якщо їх надувати занадто сильно. Тому краще злегка перестрахуватися, ніж переживати з приводу того, що кульок може не вистачити.

Що ще знадобиться?

- Насос для повітряних куль

- Ручний насос для кульок

Дуже корисна річ при самостійному оформленні весілля - це ручний насос. Він недорогий і дуже корисний, з його допомогою ви збережете купу часу і легені. А після весілля цей насос напевно стане в нагоді вам для надування кульок на днях народженнях та інших святах і вечірках.

Ще вам може знадобитися тонка стрічка для зав'язування куль
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин