завантаження...

Прикрашаємо весільний кортеж

Прикрашаємо весільний кортежЯкщо згадати звичаї старовини, то вози для молодят прикрашалися бубонцями, стрічками і квітами. Основне їх завдання - привернути увагу до події і відігнати злих духів.

Коні бігли, стрічки майоріли на вітрі, бубонці дзвеніли, повідомляючи про те, що в житті двох молодих людей настав самий радісний день. Лялька, прикріплена до воза, повинна була прожити з молодими все їхнє життя, оберігаючи, рятуючи від зла, приймаючи на себе всі клопоти і проблеми майбутньої родини. Кожен, хто зустрічав шлюбний кортеж, проводжав його побажаннями щастя, добра, благополуччя, достатку і любові. 

Сьогодні на вулицях можна побачити багато ошатних весільних машин, прикрашених вже в дусі сучасної моди, хоча і без особливо великої фантазії. Якщо ви хочете взяти автомобіль напрокат, то вам можуть запропонувати послугу безкотовного прикрашення автомобіля. Наприклад, саме прокат автомобилей в Запорожье пропонує таке задоволення абсолютно безкоштовно.

Сучасні автомобілі для весілля зазвичай прикрашають: 

- все тими ж кільцями, але в обрамленні квіткових композицій. Кільця стали не латунними, а пластиковими, обтягнутими золотою фольгою. Щоб прикрасити автомобіль на весілля, замість кілець іноді використовують пару сердечок, також в обрамленні з квітів.

Деякі транспортні компанії продають практично весь асортимент прикрас на автомобілі для весілля (з пошуком консервних банок думаю ви впораєтеся самі :-). Якщо в оголошенні вказано, що при замовленні такої-то автомашини для весілля на таку-то кількість годин, вам обіцяють безкоштовно прикрасити автомобіль для весілля, то це будуть просто прикраса машин стрічками. Але й такий бонус той же приємний. А щось більш істотне ви вже зможете вибрати на свій смак.

Що потрібно врахувати при оздобленні автомобіля для весілля:

- При оздобленні кулями і живими квітами, швидкість автомобіля для весілля повинна бути не більше 40-50 км / ч, інакше вся ваша композиція розлетиться.

- У разі уникнення неприємних розмов з водієм, якщо ви хочете самостійно прикрасити замовлену машину для весілля, то обговоріть це попередньо з транспортною компанією. Компанія може не дозволити вам прикрасити свій автомобіль для весілля, тому що ви можете пошкодити фарбу. Можуть не дозволити прив'язувати кулі на антену або встановлювати щось металеве на дах.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин