завантаження...

Прикраси для весільного прийому

alt
Для того, щоб прикрасити весільне приміщення, використовують зелень і всілякі квіти, як традиційно білого кольору, так і всіх інших відтінків. Якщо запланований фуршет, то в центрі столу з частуваннями може перебувати ваза з квітами. Якщо місця на столі не вистачає, то на почесне центральне місце можна поставити весільний торт.

Якщо ж гості будуть сидіти за різними столами, весільний торт прийнято ставити безпосередньо перед молодятами. Якщо торт багатоярусний і досить високий, то замість нього краще поставити по ще одній вазі з квітами. Свічки потрібно ставити на столи і запалювати тільки у вечірній час або можна їх використати, як прикрасу польской плитки  під час першого весільного танцю. Ставити їх на святкові столи в денний час доби не прийнято.

Ілюмінація, мерехтіння і освітлення

Якщо весілля буде проходити холодною зимою або літнім вечором, то біле світло зробить торжество магічним і дивним. Використовуючи світлодіодну завісу, можна домогтися вражаючого ефекту в будь-якому приміщенні у вечірній час доби. Такого роду мерехтлива завіса дуже красиво виглядає на задньому фоні якого-небудь весільного аксесуара або відразу за весільним тортом. Часто такі пристосування використовують для створення ефекту живого водоспаду.

Якщо торжество буде проходити на вулиці, то в цьому випадку ідеально підійдуть ліхтарі на деревах і вогники всередині кущів. Запалені гірлянди можуть недбало звисати з альтанки, даруючи ілюзію загадкової казкової лози. Якщо є можливість, можна вибрати свічки. Сучасні свічки можуть затьмарити будь-які інші ефекти. Їх можна встановити в ліхтарі і розмістити по всьому майданчику, на якій заплановано проведення торжества. Свічки також можна компактно розташувати між стравами по всьому святкового столу.

Водна стихія

Вода може прикрасити весілля в різних варіантах: як у самому приміщенні, так і поза ним. Водоспади, фонтани, мелодійне булькання і дзюрчання є не тільки заспокійливим засобом, а й вишуканими та елегантними елементами декору. Дуже красиво виглядають пелюстки троянд, які пливуть по водній гладі , лілії або запалені свічки.

Весілля - це саме той день, в який хочеться відчути на собі чари і казкові відчуття. Прикраса весільного приміщення залежить  тільки від особистої фантазії. Навіть не маючи достатньо великої суми грошей, можна перетворити будь-яку церемонію в романтичну, чарівну історію.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин