завантаження...

Призи гостям на весілля

Призи гостям на весілля

Вічна головний біль молодят - якими повинні бути призи гостям на весілля. Пропонуємо нарешті розставити всі крапки над «i» в цьому питанні.

Відмахуватися від гостей непотрібними дрібничками не діло. Це неповага і ложка дьогту в бочці медового свята. Подібні подарунки ризикують просто залишитися під весільним столом. Це не означає, що сувеніри повинні бути дорогими. Навпаки, в цьому випадку вони збентежать гостей. Підберіть щось недороге, але неодмінно потрібне вашим друзям і близьким.

Словом, перший і головний принцип вибору весільних презентів для гостей - купувати тільки ті подарунки, які ви б із задоволенням виграли самі.

Побутові призи гостям на весілля

Найпопулярніші весільні подарунки гостям - це побутові дрібниці на зразок фоторамок, брелків, магнітиків на холодильник, мила, гелів для душу та свічок.

Обравши такий універсальний шлях, подбайте, щоб не створювалося враження, ніби сувеніри куплені на швидку руку. Якщо магнітики - то різні: романтичні, смішні, тематичні. Якщо рушники - то, наприклад, оформлені, як тістечко. Фантазуйте!

Святкові призи гостям на весілля


Відмінний варіант - святкові призи, які можна використовувати прямо на весіллі: мильні бульбашки, різнокольорові ковпаки, калейдоскопи, кульки, свистульки, хлопавки, клоунські носи і бонбоньєрки з солодощами.

Оригінальні призи гостям на весілля

Якщо вам хочеться, щоб сувенір нагадував гостям про ваше веселе свято, замовте забавні фотобейсболки, іменні медальки, календарі, монети або шоколадки з портретом нареченого і нареченої. Можна зробити ще по-інакшому. Зараз чи не у кожної людини є мобільний телефон, а у багатьох навіть Ipad. Зробіть їм приємне і подаруйте оригінальні святкові чехлы для iPad, які б кожного разу нагадували про ваше весілля.

Алкогольні призи гостям на весілля

Такі призи гостям на весілля, як пляшка хорошого вина або коньяку теж ніхто не відміняв. Щоб презент став ще більш душевним, можна вручну надписати на етикетці щось на кшталт «Ми знали, що в цьому конкурсі ти в черговий раз покажеш клас!».

Головний весільний приз

Радикальна ідея - купити від одного до трьох гідних і недешевих весільних приза і влаштувати справжню битву серед гостей. Якщо ви впевнені, що азарт доставить вашим гостям набагато більше задоволення, ніж чергова брязкітка, - цей варіант для вас.

Не слідуйте загальноприйнятим стереотипам. На вашому весіллі все має бути по-вашому! І якщо гості - невипадкові люди, вони оцінять ваш стиль і турботу про них. 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин