завантаження...

Про те, як зробити своє весілля унікальним

У кожному сучасному українському місті більшість молодих пар скріплюють себе узами шлюбу в місцевому РАГСі, потім їдуть по одним і тим же видатним місцям краю і потім урочисту застольну церемонію веде той же тамада, з не мінливими вже кілька років конкурсами та побажаннями.
У підсумку, всі подібні заходи стають настільки схожими двох на одного ... але ж хочеться щось зовсім іншого - в першу чергу, індивідуальності. Для того щоб зробити своє весілля унікальною, радимо прислухатися, як мінімум, до одного з наведених нижче порад.

Порада перша: хенд-мейд

Будь-які речі, зроблені своїми руками, самі по собі унікальні, а тому і ваше торжество, якщо тут будуть брати участь будь-які такі предмети, вже точно буде нетривіальним і  будете знати,  как обмануть антиплагиат. Що стосується конкретних прикладів, то сьогодні у продажу є красиві келихи для молодят ручної роботи, унікальні подушечки для кілець, авторські бутоньєрки, ажурні в'язані серветки і т.д. До речі, багато хто з таких предметів може виготовити сама наречена або наречений, а ще краще - майбутня подружня пара разом.

Порада друга: певна тематика

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою сумою так званих «вільних» коштів або ж часом, радимо вам зробити своє весілля тематичної, адже таким чином вона вже точно буде унікальною. Що стосується самої тематики торжества, то це може бути як сюжет улюбленого фільму молодих, так і, наприклад, церемонія в гангстерському, голлівудському, мультяшному, кантрі або ж вампірської стилі. Тут уже все залежить від бажання і захоплення молодих і, звичайно ж, їх (ну або організаторів торжества) невгамовної фантазії.

Порада третя: ваш унікальний символ всюди

Ніщо не робить весілля настільки унікальною, як певна символіка майбутнього подружжя, нанесена на серветки, запрошення і навіть надувні кульки. Який саме символ вибрати для свого весільного торжества? Для класичної весілля це можуть бути вензелі з заголовних букв ваших імен.

Якщо ж ви готові до експериментів, то символом вашої пари може стати, наприклад, милий північний ведмедик, що символізує вашу добродушність і любов до сну. До речі, в такому випадку можна замовити костюм такого величезного звіра і попросити когось надіти його і радо зустрічати гостей, танцювати з ними і усілякий розважати весь вечір.

Порада четверта: моментальне фото

Для закордонних весіль так звані моментальні фото - не рідкість, а ось вітчизняні молодята ігнорують цю традицію, і марно. Нехай ваш фотограф весь вечір знімає те, як ваші гості веселяться, ви відправляєтеся на кухню приміряти фігурки на весільний торт, мама молодого танцює з татом молодий і т.д. В кінці ж вечора, разом з шматочком торта, шлях кожен гість отримає ще кілька своїх фото. Це вже точно додасть вашому весіллі неповторності.

Порада п'ята: своя традиція

Ще один чудовий спосіб надати своєму весіллі оригінальності - придумати свою шлюбну традицію. Наприклад, якщо у вашому місті прийнято їздити в день весілля на якийсь міст, зав'яжіть на його поручні яскраву стрічку - вже повірте, незабаром так будуть робити все, але ваше весілля буде першою, а значить, унікальною.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин